ערב פתיחת שער לזוגיות

20.2.2020

מציאת זוגיות בעידן החדש היא משימה לעיתים מורכבת.

החיים היו קלים יותר פעם... היינו חייבים להתחתן, לא היתה לנו אופציה אחרת, ובסופו של דבר כל אחד מצא את ה"מכסה" שלו, גם אם המכסה לא ממש התאים. 

בעידן העכשווי יש לנו ברירה. אנחנו לא חייבים להיות בזוגיות, אנחנו בוחרים להיות בזוגיות.

התקופה בה אנחנו חיים היא תקופה של פירוק המבנה המשפחתי הפטריאכלי, תקופה בה תפקידי ה'אשה' ו'הגבר' עוברים תהליך של הגדרה מחדש, מתוך תודעת שפע, התפתחות מואצת וחופש בחירה. 

מאחר ומודל הזוגיות הישן כבר אינו רלבנטי יש לנו צורך ליצור מודל חדש ועדכני. 

ההדרכה הרוחנית מבקשת לעזור לנו בימים מבולבלים אלו. תהליך ההתפתחות שאנחנו עוברים הוא חשוב עבור ההתפתחות האנושית כולה ולכן חשוב שנקבל תמיכה אנרגטית וליווי בתהליך. 

בערב שמוקדש כולו לריפוי הנושא הזוגי בחיינו נעבוד יחד עם ההדרכה הרוחנית כדי לנקות מתאי גופנו פחדים עתיקים ועכשווים המוחזקים שם ולסנכרן את גופנו עם תודעת זוגיות חדשה מתוך מודעות גבוהה והתאמה לעידן החדש.

בערב הזה נעבוד עם אנרגיות רוחניות עוצמתיות אשר יאפשרו לנו: 

- להתחבר לזוגיות מתוך מודעות גבוהה חופשיה מכבלים

- לנקות חסמים מהילדות באמצעות מפגש מרפא עם 'הילד הפנימי'

- לטהר את הנשמה מפחדים עתיקים דרך חיבור לאנרגיית הלהבה הסגולה והמדריכים הנעלים 

- לזמן את הזוגיות המיטבית עבורנו על ידי שימוש נכון בחוק המשיכה

- להפתח ולפגוש את בן/בת הזוג המיועדים לנו מתוך חיבור אל הלב ואל התכנית הנשמתית.

כדי לתווך עבורנו את ההדרכה הרוחנית בתהליך הריפוי העוצמתי הזה הזמנתי לערב הזה מורה רוחנית וקולגה יקרה, בעלת ניסיון רב שנים, מי שהיתה המורה הרוחנית של המורה שלי (גליה מור ענבל ז"ל), מי שהעבירה סדנאות, כנסים וערבים מתוקשרים בארץ וברחבי העולם: מניה אנטריאלי. 

איפה? מתי? כמה? 

את הערב הזה נעביר במתחם My קמפוס ברח' לח"י 31, בני ברק, ביום חמישי, ה-20.2.20 בשעה 18:30 עד השעה 22:00 (התכנסות בשעה 18). 

המתחם נמצא בקרבת תחנת רכבת בני ברק ואת פרטי ההגעה תוכלו למצוא כאן

עלות ההשתתפות בערב: 270 ₪ 

המחיר בהרשמה מוקדמת לנרשמים עד ה-6.2 הוא 250 ₪ וברכישת שני כרטיסים 230 ₪ לכרטיס.  

 

להזמנת כרטיסים הקליקו כאן: 

מי אנחנו? 

 מירי (מניה אנטריאלי) הניס

יועצת ומנחה רוחנית, מלווה תהליכי ריפוי וטרנספורמציה עוצמתיים, דרך חיבור בין הנפש ויעוד הנשמה. מזהה דרך ראייה רוחנית ותקשור את גורמי החסימות הרגשיות והאנרגטיות. פתיחת דרכי ריפוי למימוש היעוד הנשמתי.

 

למדה אצל מיטב המורים הרוחניים בעולם כמו לואיז היי, גרג בריידן, דיפאק צ'ופרה, דרונבאלו מלכיצדק, אקהרט טולה, ביירון קייטי וברנדון בייס בין היתר. בישראל למדה אצל מנורה צ'רני ז"ל, הילרית ומתקשרת ידועה והרב פיליפ ברג ז"ל, מראשוני המורים לקבלה לקהל הרחב.

ב-35 השנים האחרונות מתקשרת את מדריכי אחוות האור הלבנה. מעבירה סדנאות בתחום הרוחניות והתודעה הגבוהה ברחבי אירופה, ברזיל וישראל. במשך 16 שנה ארגנה והפיקה את "פסטיבל הווזאק", ארוע שנתי בגרמניה שסחף אליו אלפי אנשים באירוע של תודעה גבוהה, מוזיקה רוחנית ואומנות רוחנית.

מורת דרך מוסמכת מזה 40 שנה עם נסיון רב הדרכה של מסעות מיסטיים ברחבי העולם, בעיקר מצריים, פרו ובוליביה, מקסיקו, ברזיל, אירופה, ארה"ב וישראל. מסעות אלה הינם חניכות בתדרים הגבוהים של הצ'אקרות של כדור הארץ המקדמים התפתחות ותהליכי התעלות מועצת.

כיום חיה ועובדת בישראל כמורת דרך בתיירות ובנוסף בהוראת דרך רוחנית במפגשים קבוצתיים ומפגשים אישיים.

ליצירת קשר:  052-5171428

מתקשרת, הילרית, מאמנת אישית ומנחת סדנאות.

משלבת מספר כלים בעבודתה הרוחנית ביניהם: תקשור, נומרולוגיה, ריפוי אנרגטי ושחזור גלגולים. מתמקדת בעיקר בתחום הרוחני של תקשור התכנית הנשמתית ותקשור מהרשומות האקשיות, תקשור שעוסק במסע הנשמה בגלגולים השונים ובמרחב שביניהם. 

תחום נוסף אותו אני חוקרת כבר מספר שנים לעומק הוא התחום של זוגיות נשמתית בדגש עם קשר נשמתי מסוג נשמות משלימות או Twin Flame. 

למדתי תקשור אצל טובי המתקשרים בעולם ביניהם: ג'יימס ואן פראג וגורדון סמית'

מלווה אנשים במסע שלהם לצמיחה, אנשים שנמצאים בנקודת מפנה משמעותית בחייהם וחשים קריאה פנימית לדייק את הדרך שלהם וליצור את השינוי המיטבי עבור עצמם.

ליצירת קשר: 050-4898408