top of page
keren logo-08.png

פרטים נוספים על קורס תקשור מסע הנשמה: 

מתעניינת יקרה, אם הגעת אל העמוד הזה זה אומר שעברת את בדיקת ההתאמה שלי לקורס.

את בדיקת ההתאמה אני מקיימת באמצעות מטוטלת (בטכניקה שאלמד בקורס) ובה אני בודקת אם ההדרכה שלך מתאימה להדרכה שלי ואם הקורס הספציפי הזה ותכניו מתאימים עבורך.

אבל ההחלטה אם להירשם לקורס במועד הנוכחי היא עדיין בידיים שלך – אני לא עוסקת בשכנועים ומכירות כי אני מאמינה שלקורס תקשור מסע הנשמה צריך להגיע מתוך דיוק והקשבה פנימית. 

אני ממליצה לך לקרוא את המידע בשקט ובנחת ולבדוק איך זה מרגיש לך. 

 

מבנה השיעורים: 

בקורס יש לנו 10 שיעורים שבועיים של 3 שעות כל אחד.

חלק תיאורטי – שאיתו נתחיל והוא אורך כשעה וחצי.

הפסקה - של רבע שעה 

מדיטצייה מונחית - שאורכת בין 10 דקות לרבע שעה (הקלטות המדיטציה יישלחו בקבוצת הוואטסאפ בסוף כל שיעור).

תרגול – ישנם שיעורים בהם התרגול יהיה בזוגות בחדרי הזום וישנם שיעורים בהם נתרגל יחד בחדר הראשי.

קצת על החלק התיאורטי:

באופן כללי החלק התיאורטי של הקורס עוסק במסע הנשמה בין הגלגולים כאשר כל שיעור שם פוקוס על חלק אחר בנושא.

הנישה שלי בעולם התקשור נקראת תקשור מהרשומות האקשיות. אנחנו נלמד כמובן על הרשומות האקשיות בקורס אבל בקצרה אני אגיד שהרשומות הן מאגר מידע קוסמי בו קיימת כל האינפורמציה על מסעה של כל נשמה ונשמה בגלגולי החיים השונים ובמרחב שבין הגלגולים. אותי באופן אישי זה הנושא שהכי מעניין ולכן הקדשתי את השנים האחרונות ללמוד ולחקור אותו היטב. בקורס אני מעבירה את הידע שקיבלתי מההדרכה הרוחנית שלי, מהנפטרים וגם מההדרכות של המתייעצים שלי.

חשוב לי שהאנשים שמגיעים לקורס יתעניינו בנושאים האלה מעבר לידע הטכני שקשור בתרגול של תקשור.

בקורס אנחנו נרצה לחקור את אופן מעבר הנשמה מהחיים האלה לעולם שמעבר ונדבר על מצבי פטירה שונים: מוות טבעי, מוות בלתי צפוי בתאונה וגם על מוות מתוך בחירה במקרים של התאבדות. בכל אחד מהמקרים האלו המעבר הוא אחר ושונה ובקורס נרצה להבחין בין המעברים השונים האלה.

אני מאוד מאמינה שגלגולי החיים הקודמים שלנו משפיעים רבות על גלגול החיים הנוכחי לכן בקורס נלמד גם לקרוא מידע על גלגולי חיים קודמים וגם לשחזר אירועים מגלגול ספציפי ולעשות בו עבודת ריפוי ותיקון של האירוע הטראומתי.

כלי נוסף שאני עובדת איתו המון הוא המטוטלת. טכניקת תקשור באמצעות מטוטלת דורשת הרבה מאוד תרגול ואימון. מי שמתחבר לכלי יצטרך להתאמן עליו רבות גם לאחר הקורס עד שיוכל לסמוך על התשובות שמתקבלות. למרות ההשקעה המרובה שהכלי דורש אני מוצאת אותו כלי חיוני ויעיל במיוחד לקבלת הכוונה ספציפית מההדרכה הרוחנית ולכן אני מקדישה לו שני שיעורים מהקורס, בהם אני מלמדת את הטכניקה האישית שבה אני משתמשת בייעוצים שלי.

קצת על התרגולים: 

כאמור, בכל שיעור יש לנו תרגול. כל המשתתפות האחרות גם הן קופצות יחד איתך למים והרעיון הוא להעיז להתנסות, להסכים לטעות ולמרות שאנחנו נוגעות בנושאים מאוד עמוקים ואישיים אני תמיד ממליצה לעשות את הכל עם מידה קטנה של הומור וחיוך כי בסופו של דבר התרגול הוא מגרש האימונים שלנו ובאנו ללמוד תוך כדי משחק.

 

ברמה הטכנית:

  • הקורס מתקיים בזום. עם תחילת הקורס יישלח אלייך קישור זום קבוע שישמש אותנו לכל המפגשים. 

  • חוברת הקורס תישלח לפני תחילת הקורס. 

  • אני אפתח קבוצת וואטסאפ לכל המשתתפות יום לפני שנתחיל, שם אשתף את הקלטות המדיטציה השבועיות ושם נוכל לחלק עוד אינפורמציה וקישורים מעניינים שקשורים בנושאים שנלמד. 

לזום יש יתרון גדול בלימודי תקשור כיוון שהוא ממחיש עבורנו באיזו עוצמה ניתן להרגיש אנרגיה של אנשים אחרים איתם אנחנו עובדים, באופן שאינו תלוי בקרבה פיזית או במגע. תקשור היא טכניקת עבודה אנרגטית ואת האנרגיה ניתן להרגיש בכל מקום. יתרון נוסף של הזום הוא בכך שהוא מאפשר לי לשלוח לך הקלטה של הישעור במקרה של היעדרות. 

אז אלו הם כל הפרטים. אם עדיין יש משהו לא ברור את מוזמנת לפנות אליי לוואטסאפ או למייל ולשאול. 

במידה ואת מרגישה שהקורס נכון ומתאים עבורך יש לך כאן קישור לתשלום עם אופציה ל-6 תשלומים. אם את בוחרת לשלם בתשלומים חשוב שתבחרי באופציית התשלום באשראי ולא בביט 

מכיוון שהאפשרות של תשלום בביט מבטלת את התשלומים. 

לאחר התשלום תשלח אלייך קבלה למייל. 

* לתשומת ליבך כנגד התשלום תישלח אלייך קבלה על רכישה בחו"ל אך לא חשבונית מס לצורך החזר מע"מ. 

תודה ומקווה שנפגש בקורס...

bottom of page