top of page

סדנת עומק למגנוט זוגיות

סדנה לשינויי דפוסי מגנוט

a rainbow of vibrating energy with spark

סדנת המגנוט הזאת היא סדנה המיועדת לאלו מכן שמרגישות שחוק המשיכה ההפוך פועל עליהן בכל מה שקשור לזוגיות.
מה זאת אומרת חוק המשיכה ההפוך? 
זה אומר שאתן מאוד רוצות זוגית אבל ממגנטות לחייכן שוב ושוב את אותם מועמדים (או מועמדות) לא מתאימים, שמשאירים אתכן בשברון לב ופותחים מחדש את פצעי העבר שלכן.
כשחוק המשיכה ההפוך פועל עלינו הוא גורם לנו למגנט שוב ושוב את אותה 'גברת בשינוי אדרת', כלומר למגנט פרטנרים שונים אשר לא ניתן לממש איתם זוגיות. הדפוס בדרך כלל חוזר על עצמו באופן שבו נשמע את אותם המשפטים, אותם התירוצים ואל מולם יעלו בנו בדיוק אותן תחושות וחוויות רגשיות שאנחנו כבר מכירים מהעבר.  

מה מפעיל את חוק המשיכה ההפוך? 
מה שגורם למציאות שלנו לחזור שוב ושוב על עצמה היא איזושהי היקשרות שנמצאת בתת המודע שלנו בין הדבר שאנחנו רוצים (במקרה הזה זוגיות) לבין פצע כלשהו מהעבר שבו חווינו פגיעה רגשית שנותרה בלתי פתורה. כל ניסיון שלנו לממש את הדבר שאותו אנחנו מבקשים משיג בדיוק את הפעולה ההפוכה ומציף בנו שוב ושוב את כאב הדחייה או הנטישה המקורי שמשתחזר שוב ושוב.  

מי שהכוח הזה פועל עליה יודעת בדיוק למה אני מתכוונת. 


לאחרונה ניתקלתי במספר מקרים שבהם לקוחה חוזרת שלי הביאה סיפור על אינטראקציה זוגית שהסתיימה בדיוק כמו האינטראקציה הקודמת בחייה. שמתי לב שיש לי מספר לקוחות שאני מלווה מזה שנים והן חוות שוב ושוב שחזור של דינמיקה זוגית שמסתיימת במפח נפש. שמתי לב שמפחי הנפש של כל לקוחה כזאת הם זהים לאלו שחוותה כבר בעבר. 
במטרה לעזור לאותן לקוחות פניתי אל ההדרכה הרוחנית שלי ושאלתי כיצד נוכל לעזור. התשובה הגיעה בצורה של סדנה קבוצתית שבה נעשה עבודה אנרגטית בעזרתה של ההדרכה הרוחנית, במטרה להתיר את הגורמים המעכבים ולאפשר מיגנוט חופשי מהתניות עבר. 

אז מה עושים עם זה? 

השלב הראשון הוא השלב בו את מזהה, עוד לפני שאת מגיעה לסדנה, שיש בכלל עניין כזה של שחזור ושיש חוט שמקשר בין הפרטנרים הפוטנציאליים והאופן שבו הקשר איתם מתגלם במציאות. 

בשלב הבא נתכנס בקבוצה על מנת לעבוד על תת-המודע ולהתיר את הקשר בין בקשת הלב שלנו לבין פגיעות העבר, על מנת שנוכל למגנט משהו חדש שאינו כפוף לאותו כאב ישן. 


כיצד נעבוד על תת המודע? 

- נזהה את הדפוס שחוזר על עצמו ואת האלמנטים שמשתחזרים שוב ושוב
- נאתר את אירוע המקור הבלתי פתור מן העבר שחוזר ומשתחזר
- נזהה את רצון הלב האמיתי 
- ניצור "טייפקאסט" חדש של בני/בנות זוג פוטנציאליים שמהדדים עם רצון הלב
- נתיר את הקשר שקושר בין רצון הלב לבין פצע העבר
- נזמן את הזוגיות החדשה מתוך קיום המשוחרר מפצעי העבר 
-נטמיע את הזימון החדש בכל הגופים האנרגטיים שלנו ובתאים. 

התהליך הזה יהיה תהליך של 11 מפגשים בהם נעבור טרנספורמציה רגשית ואנרגטית אשר תאפשר לנו להציף דברים אל המודעות ולהשתמש בכלים האנרגטיים על מנת לנקות ולהיפרד ממה שאינו משרת אותנו ולהכניס אנרגיית ריפוי אשר תאפשר לנו לחוות את כל מה שבסינכרון עם רצון הנשמה העמוק שלנו.
 

בסדנה הזאת אני אשתמש בכלים הרוחניים שאני בדרך כלל עובדת איתם; במדיטציות ובחיבור לאינטואיציה וכמובן חיבור להדרכה הרוחנית.
אין צורך שיהיה לכם ניסיון בסוג עבודה כזאת אבל כן חשוב שתהיה לכם הסבלנות לעבור תהליכי ריפוי במדיטציה ודמיון מודרך כיוון  שעבודת הריפוי עצמה תעשה בכלים האנרגטיים הללו. 

הסדנה היא סדנה בלייב שמתקיימת בזום. נוכחות מלאה היא הכרחית ובמידה ואתם מצטרפים יש לכם מחוייבות גם אל מול הקבוצה, להיות בנוכחות פיזית ובפניות מלאה. 
לא סתם ההדרכה הרוחנית הנחתה אותי להעביר את התהליך בקבוצה ולא באופן פרטני - זה מכיוון שיש כוח ועוצמה לעבודה אנרגטית שנעשית בקבוצה (מי שהתנסה בוודאי יודע). חשוב לי שתגיעו עם פתיחות ועם היכרות עם המרחב האינטימי שיש בו הקשבה ומרחב בטוח לשיתוף. 

איפה כמה ומתי?


הסדנה היא בת 11 מפגשים באורך שעתיים וחצי כל אחד
אשר יתקיימו בזום בימי רביעי בשעה
19:00

החל מה-
24.7.2024
(*ב-2.10 ערב ראש השנה, לא יתקיים שיעור.
המפגש האחרון של הסדנה יתקיים ב-9.10)

  
מחיר הסדנה:
 

2600 ₪ 


מחיר הרשמה מוקדמת לנרשמים עד ה-10.7:

2200 ₪  

קצת עליי 

אני קרן סרדס, מתקשרת, הילרית, מאמנת אישית ומנחת סדנאות.

משלבת מספר כלים בעבודתי הרוחנית ביניהם: תקשור, נומרולוגיה, ריפוי אנרגטי ושחזור גלגולים. מתמקדת בעיקר בתחום הרוחני של תקשור התכנית הנשמתית ותקשור מהרשומות האקשיות, תקשור שעוסק במסע הנשמה בגלגולים השונים ובמרחב שביניהם. 

תחום נוסף אותו אני חוקרת כבר מספר שנים לעומק הוא התחום של זוגיות נשמתית בדגש עם קשר נשמתי מסוג נשמות משלימות או Twin Flame. 

למדתי תקשור אצל טובי המתקשרים בעולם ביניהם: ג'יימס ואן פראג, טוני סטוקוול וגורדון סמית'

מלווה אנשים במסע שלהם לצמיחה, אנשים שנמצאים בנקודת מפנה משמעותית בחייהם וחשים קריאה פנימית לדייק את הדרך שלהם וליצור את השינוי המיטבי עבור עצמם.

bottom of page