top of page

סיפור אהבה בין נשמות משלימות


פעם לפני הרבה עידנים היו הרבה פחות בני אנוש על פני כדור הארץ. עם השנים אוכלוסיית כדור הארץ הלכה וגדלה. איך אנחנו מסבירים את זה מבחינה רוחנית? כיצד נוצרו עוד נשמות?

התשובה טמונה בכך שגם הנשמות עברו שינוי אבולוציוני. לפני הרבה עידנים היו בעולם נשמות גדולות יותר שעם הזמן החלו להתחלק. הסברה היא שכל נשמה התחלקה בסך הכל ל-144 נשמות בסופו של דבר. זאת אומרת שהיום כל אחד מאיתנו הוא חלקיק של נשמה גדולה הרבה יותר. עכשיו תשאלו את עצמכם מה קורה כשנשמה פוגשת נשמה "אחות" ששייכת לאותו גרעין מקורי? נסו לתאר לעצמכם איך זה מרגיש... איזו תחושה מוכרת וחמימה המפגש הזה יוצר. ממש כמו לחזור הביתה לבסיס האם, למקור.

כשנשמות משלימות נפגשות בעולם הזה בדרך כלל מדובר במפגש רומנטי, המתאפיין במשיכה מינית ורגשית בעוצמה חזקה ביותר. המפגש הראשון לרוב יהיה מלווה בתחושה של "מאיפה את מוכרת לי?" החיבור הרגשי ותחושת האינטימיות הם מיידיים. המפגש הזה הוא לרוב מעיף וגבוה.

בנוסף לעובדה שאתם "מכירים" כי שניכם חלקים של אותה נשמה רוב הסיכויים הם גם שנפגשתם כבר הרבה פעמים בחיים קודמים ובין הגלגולים. נשמה משלימה היא לרוב אחת הנשמות הראשונות שמגיעות לקבל את פנינו ברגע סיום החיים. היא אחת הנשמות שתעזור לנו להתאקלם בעולם שלמעלה ולעבור את הטרנספורמציה של המעבר מהעולם הפיזי לעולם הרוחני.

נשמות משלימות מאד אוהבות להיות יחד במרחב שבין הגלגולים. במיוחד כי שם מתאפשר להן לעשות את מה שנשמות הכי אוהבות לעשות: להתמזג. במונחים ארציים הדבר הכי קרוב להתמזגות של נשמות זה התניית אהבים מה שמסביר את המשיכה הפיזית העצומה.

דבר נוסף שמאפיין מפגש ארצי של נשמות משלימות הוא שלרוב סיפור האהבה ביניהם יהיה בלתי אפשרי למימוש בחיים האלה. נשמות משלימות, בניגוד לדעה הרווחת, לא נועדו להתחתן ולהקים משפחות. וזה הדבר שהכי קשה לי להסביר ללקוחה שמגיעה אליי עם לב שבור. המפגש בין שתי נשמות כאלו הוא כל כך גבוה ורוחני שהוא ממש לא נועד להתקיים בתנאים ארציים של משכנתא והחלפת חיתולים ולכן הרבה פעמים אחד מהצדדים יהיה נשוי, או בארון, או בן דת אחרת או כל דבר שיכול לסבך משמעותית סיפור אהבה.

אך מן הסתם יש תכלית גבוהה למפגש מיוחד שכזה - הוא מכה בנו בחוזקה, מטלטל את חיינו ומאפשר לנו לעשות איזושהי קפיצת דרך משמעותית בחיים. המשלים שלנו נכנס לחיינו מערבל אותם ומותיר אותנו הלומי כאב כשהוא נאלץ ללכת מאיתנו אולם הוא מביא איתו מתנות: הוא נוגע ברבדים עמוקים של נשמתנו, מלמד אותנו אהבה ללא תנאי מהי, פותח את לבנו ומחבר אותנו אל התשוקות שלנו, אל המהות האמיתית שלנו והרבה פעמים גם אל הייעוד שלנו.

לא כולנו חווינו מפגש כזה בחיים ואלו מאיתנו שכן, יודעים שעם כל הכאב הגדול שבפרידה ובחוסר היכולת לממש הם לא היו מוותרים על המפגש הזה לעולם. הכאב שבניתוק ובפרידה הוא בלתי נסבל אבל השיעורים שלמדנו והמתנות שקיבלנו כשפגשנו חבר מ"כוכב האם" שלנו טוענים אותנו באנרגיה שמספיקה לנו לחיים שלמים. הנחמה היחידה שיש לי בשבילכם היא שהפרידה היא זמנית וסביר להניח שאתם עוד תפגשו. והרבה.

**ביום ראשון, ה-10.6.18, אני מקיימת סדנה בה אני מעבירה את כל הידע שהגיע אליי בתקשור על תופעת הנשמות המשלימות ומלמדת כלים אנרגטיים עוצמתיים לריפוי הקשרים האלו בחייכן. אם תרצו להצטרף אליי לערב שמוקדש כולו לאהבה הקסומה בין נשמות משלימות בחיים האלה (וגם לפני ואחרי החיים האלה…) היכנסו לקישור כאן למטה והתעדכנו בפרטים:

קרן סרדס – מפגשים ותהליכים לדיוק הנתיב הנשמתי

050-4898408

2,953 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page