top of page

גאווה


היום מתקיים מצעד הגאווה.

כבר כמה ימים שאני מסתובבת בעיר ורואה חברי קהילה גאים בכל פינה. מסתבר שהרבה מאוד תיירים הגיעו תל אביבה במיוחד לכבוד האירוע הזה (!)

החלטתי שגם כאן ראוי שאתן התייחסות לאירוע. אז החלטתי לבקש עבורכם את פרספקטיבת הבריאה על הומוסקסואליות.

העידן שאנחנו חיים בו נקרא העידן החדש. תכליתו של עידן זה הוא לנסות להציל את כדור הארץ מעצמו. מה זאת אומרת? זאת אומרת שאנרגיית הבריאה מסתכלת עלינו מלמעלה כבר מספר עידנים ותוהה אם הבנו את כוונת המשורר. מסתבר שלא כל כך. המין האנושי לקראת המאה ה-20 כבר היה במקום שבו איבד חיבור אל הטבע ואל הבריאה ואף יותר מכך, שכח לתת את הכבוד הבסיסי למשאבי הטבע האדירים והשופעים שהבריאה העניקה לו. הטכנולוגיה המתקדמת שלנו מחריבה ומכלה את משאבי הטבע, היא עולה לנו במחיר בריאותנו ובריאות ילדינו ובנוסף, גבר היצר הרע על הטוב, דבר שבא לידי ביטוי בשנאת אחים, מלחמות, תאוות בצע, ופילוג נוראי בין בני האדם.

לאור כך החליטו במימדים הרוחניים שנמצאים מעלינו לשלוח לנו עזרה. העידן החדש הוא עידן שמתאפיין בזרימה מואצת של אנרגיות ריפוי עוצמתיות במטרה להעלות את התדר האנרגטי שלנו, לאפשר ריפוי מואץ ולהעניק לנו פרספקטיבה יותר רוחנית על החיים. לכן העידן החדש מאופיין בהרבה מאוד נשמות שבחרו לממש את ייעודן כמרפאים, הילרים, מורים ומנחים רוחניים, מטפלים טבעיים ואנשים שתפקידם הוא לעורר ולהחזיר אותנו אל המקור הטבעי והרוחני שלנו.

טוב, את כל זה כבר שמעתם אותי אומרת בעבר. אבל איך זה קשור להומואים??

העידן הזה, בנוסף לכל מה שציינתי, הוא עידן של ניפוץ הדפוסים הקיימים. הבריאה מבינה שיצרנו עולם שבנוי על ערכים, חוקים והלכות שקשורות בפרשנות מאוד סובייקטיבית של הסמכות האלוהית. דבר שקרה בעיקר מצד הסמכויות הדתיות הבולטות של האנושות. חוקים והלכות המושתתים בעיקר על תודעת פחד וחסר. חוקים אלה יצרו מבנה חברתי מאוד מסויים שחוזר על עצמו בקרב החברות המתורבתות של כדור הארץ. חוקים אלו יצרו מבנה משפחתי פטריאכלי נוקשה, מעמד נשי מוחלש ואיסורים רבים על ביטוי אישי נשי או כל ביטוי אחר אשר מתנגש עם אותו מבנה פטריאכלי נוקשה.

הבריאה מרגישה שפירשנו אותה בצורה שהיתה לנו נוחה לפירוש. באופן שאיפשר להשאיר את השליטה והכוח בידי הסמכות השלטונית ואותה כוחניות היא שמביאה עלינו את החורבן. מה שקורה עכשיו זה שנדרש פה ניפוץ גדול ועוצמתי של כל אותם מבנים שטיפחנו במשך עידנים במטרה להחזיר אותנו אל הלב שלנו, אל אנרגיית המקור.

מי שעוקב אחרי בוודאי זוכר את הפוסט של על רווקות נשית שבא להסביר כיצד תופעת הרווקות באה לנפץ את אותו מבנה פטריאכלי. ובכן, דרך נוספת של הבריאה לנפץ את המבנה הקיים היתה להעצים את תופעת האהבה החד המינית על פני כדור הארץ. לשם כך התנדבו נשמות רבות לקחת על עצמן את התפקיד הזה והיוולד עם נטייה חד מינית במדינות הנחשבות ליברליות בהן אפשר יהיה לחיות בגאווה ובראש מורם ולקיים מצעדי גאווה המוניים.

הבריאה קוראת לנו תמיד לחזור את הטבע, לחזור אל הלב ואם הלב שלנו אומר אהבה חד מינית, זה המקום הטבעי לנו ואין שום סמכות שילטונית שתפקידה לעצור או לאסור את זה. אף אחד לא יכול לומר ש"זה לא טבעי" אם זה מרגיש טבעי וזה השיעור הגדול שעל האנושות ללמוד כרגע.

אני באופן אישי אצא היום בראש מורם לחגוג עם הקהילה הגאה ולקחת חלק בשינוי החשוב הזה, בחזרה שלנו אל חיק הבריאה בו אנחנו תמיד מרגישים יפים, מיוחדים, שלמים וגאים.

14 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page