top of page

מתנת הטרנסג'נדרים לאנושות


עד לפני כמה שנים החזקתי בדעה מאוד נחרצת על טרנסג'נדרים. היתה לי איזו רתיעה מהם וההסבר לכך היה: "שהם אנשים שלא אוהבים את עצמם ולא מרוצים ממה שיש". זה הניסוח העדין.

הניסוח הבוטה היה שהם אנשים ששונאים את עצמם.

היום אני מודה לאלוהי ההתפתחות הרוחנית על כך שאני יכולה לשמוע עד כמה המחשבה הזאת שיפוטית וצורמת. אם אני מסובבת את המראה אליי, אל הסביבה הסטרייטית נורמטיבית שלי וגם אל הגייז המקיפים אותי: במידה כזאת או אחרת כולנו מרגישים רגשות כאלה כלפי עצמנו מפעם לפעם אז בואו לא נתחסד.

בשנה האחרונה קיימתי הרבה תקשורים בנוגע לכל מיני תופעות חברתיות שמאפיינות את העידן שלנו במטרה להבין את השינוי העצום שמתרחש במבנה החברתי והמגדרי שלנו.

בתור רווקה כתבתי על רווקות מאוחרת וזה נושא שאני מרבה להתעסק בו, בתור אחות גאה כתבתי על הקהילה הגאה, נושא שגם הוא קרוב לליבי ועכשיו הגיע תורם של הטרנסג'נדרים.

לאחרונה אנו נחשפים לסיפורים על ילדים בגיל צעיר יחסית שכבר יודעים שהם מזדהים עם המין האחר (והמפורסמת שבהם היא שיילו ג'ולי פיט) ומבקשים להתלבש כמו בני או בנות המין השני. וכשזה קורה בגיל כל כך צעיר זה רק מדגיש את האותנטיות שעומדת מאחורי הבחירה הזאת.

אך עבורי הטריגר שהביא אותי לחקור את הנושא היה דווקא צפייה בסדרה האנושית והמרגשת 'טרנספרנט' העוסקת באב משפחה אשר בגיל 67 "יוצא מהארון" עם כמיהתו הקיומית להיות אשה. כבר בפרק הראשון כשראינו את מורט מחליף בגדים והופך ל"מורה" - ככה בפשטות, בלי הורמונים ובלי ניתוחים, זה הרגיש לנו הכי טבעי. הוא הצליח כל כך לשכנע בנשיותו שקרנה מבפנים ולא כתוצאה משום שיפוץ או ניתוח קוסמטי. יכולתי לחלוטין להזדהות עם כמיהתו העמוקה להיות אשה. ככה פשוט, ככה נוגע.

הרגשתי שהגיע הזמן לבקש את פרספקטיבת הבריאה על סוגיית הטרנסג'נדרים ולהלן ההסבר:

אנרגיית הבריאה מזכירה לי שבנוסף לתופעת הטרנסג'נדרים קיימת תופעה נוספת שאנחנו הופכים יותר ויותר מודעים אליה לאחרונה וזוהי תופעת האינטרסקס, אנשים שנולדים עם אברי מין מעורבים, חלקם נקביים, חלקם זכריים. מתופעה מולדת זו אנו למדים שהתנהגותם ה"לא טבעית" של טרנסג'נדרים קיימת גם בטבע והיא טבעית לחלוטין. רובנו נוטים לחשוב על זה במונחים של 'טעות' לעומת 'מה שנכון' או 'מה שטבעי' אבל שוכחים שכולנו יצירי הבריאה וכולנו 'טבעיים' ובטבע אין טעויות. נשמה בוחרת את הגוף בו היא נולדת כמו גם את כל שאר נסיבות חייה. הנשמה בחרה להיוולד אינטרסקס או טרנסג'נדר.

אבל "למה?", אתם יכולים לשאול, "למה שהיא תבחר במסע חיים קשה כל כך?"

לכל נשמה ישנם שיעורים ותיקונים שבאה לממש בחיים האלה. חלקם שיעורים ותיקונים אישיים וחלקם – ברמה האנושית/גלובלית. המסר של הבריאה עבורנו בעידן החדש בו אנו חיים הוא שאין מקום יותר לאפלייה מגדרית, אין מין שהוא טוב יותר מהאחר.

ישנם אנשים שיוולדו גברים ויירצו להיו נשים ולהפך. וזאת אחרי שנים של תרבויות בהן נשים נולדו לעולם כסחורה סוג ב', כאכזבה לשושלת הגברית שלהם. אז לא עוד.

היום ישנם גברים שמחליטים לשנות את מגדרם לנשים וגם להפך. אין האחד יותר טוב מהאחר. אין 'מה נכון חברתית' יש 'מה נכון לי'.

הנשמות המבורכות שבחרו להיוולד לגוף ולמציאות כזאת הן נשמות אשר לקחו על עצמן לתרום לשיעור הגלובלי הזה של האנושות ולהיות שליחי המסר של הבריאה.

גברים רוצים להיות נשים ונשים רוצות להיות גברים ובדרך הם הופכים לאנשים מעורבים.

פשוט אנשים.

מה הבריאה רוצה להגיד לנו בזה?

מעל לכול הבריאה רוצה להזכיר לנו: כולנו בני אדם. זה מעבר לג'נדר ומעבר לסטטוס חברתי כזה או אחר.

בני אדם.

ילדים של הבריאה.

ולבריאה אין פייפוריטים, היא אוהבת את כולנו באופן שווה.

107 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page