top of page

ילדי העידן החדש


אינדיגו, קריסטל או קשת... איזה ילדים אתם?

העידן החדש אליו אנחנו נכנסים בשנים האחרונות הוא עידן שבו חוקי החיים משתנים והבריאה כולה קוראת לנו לזנוח את חוקי העולם הישן של תודעת חוסר, הפרדה וגזענות, התפתחות מתוך קושי וכאב ומלחמות בלתי פוסקות על רכוש, אדמה ואגו ולאמץ את חוקי העולם החדש שהוא עולם של שפע, אהבה ללא תנאי, קבלת האחר ואחדות. אם אתם מתעניינים בתכנים רוחניים בוודאי כבר נתקלתם במונחים שמדברים על החיים מתוך המימד השלישי (שהוא העולם הישן) ומעבר אל חיים מתוך המימד החמישי (שהוא העולם החדש).

כדור הארץ כולו מקבל הרבה עזרה מהמימדים הרוחניים הגבוהים כדי לאפשר את הטרנספורמציה הזאת לאנושות כולה. העזרה הזאת מתבטאת באנרגיות של ריפוי חזקות שיורדות אלינו ובהופעתם של הרבה מאוד מתקשרים, הילרים ומטפלים רוחניים אשר עובדים עם האנרגיות האלו כדי להנגיש ולהפיץ אותם עבור אחרים.

והיום נדבר על דרך נוספת בה הבריאה עוזרת לנו לעשות את הטרנספורמציה הזאת: ילדי העידן החדש או בכינוי האחר שלהם - 'האמפתיים'.

במהלך ארבעת העשורים האחרונים, החלו להיוולד נשמות אשר לקחו על עצמן שליחות להיות נושאי הלפיד של העידן החדש והכנת המין האנושי לתהליך הטרנספורמציה שהוא עובר. הילדים האלו הגיעו וממשיכים להגיע אל העולם כדי לעזור לשינוי להתרחש. הם הדורות הבאים - הדורות של העידן החדש.

בשנות ה-70,80 התחיל הגל הראשון שהיה מורכב רובו מילדי האינדיגו. ילדי האינדיגו הם פורצי הדרך אשר באו לכאן במשימה לנפץ את סדרי העולם הישן וכדי לעשות זאת הם היו צריכים להיות פחות ממסדיים, יותר אינדיבידואליסטים ורגישים לסבלי האחר. ילדי האינדיגו פחות התאימו למסגרות הקיימות, רבים מהן התאפיינו למשל בקשיי למידה והפרעות התנהגות ובכך החלו לסדוק את המערכות שהתאימו עד אותה תקופה לכל הילדים באופן גורף. כדי לממש את תפקידם כמנפצי מסגרות הם גילו תכונות של עקשנות, כעס ומרדנות והם בעצם דרשו מסגרות חדשות, מותאמות יותר אישית, מסגרות שרואות את האינדיבידואל ואת צרכיו. הם דור הגל הראשון של נשמות האמפתיים לכן מאפיינת אותם גם רגישות גדולה שבעיקר באה לידי ביטוי בתחושת זרות ובדידות תמידית, קושי להשתלב ותחושה של כעס. כמו כן הרגישות שלהם מתבטאת בנטייה לצאת להגנתם של החלשים, מה שהופך אותם ללוחמי אור או לוחמי צדק. רבים מהן מאוד יצירתיים ומביאים לידי ביטוי את הגוון הייחודי שלהם באמצעות אומנות או עיסוקים במקצועות חופשיים ומגוונים. קשה להם מאוד לעבוד במסגרות העולם הישן אולם הם כן יכולים למצוא את עצמם במסגרות החדשות של תעשיית ההייטק או הטכנולוגיה הדיגיטלית, בהן היצירתיות שלהם יכולה לבוא לידי ביטוי ושם הם יכולים לפרוח. הם באו ללמד אותנו לקבל את האחר ולהביא לידי ביטוי את הייחודיות הטמונה בכל אחד ואחת מאיתנו.

לאחר שילדי האנדיגו החלו לסדוק ולנפץ את המבנה הישן הגיע הגל השני של נשמות האמפתיים והוא הגל של ילדי הקריסטל. קבוצת ילדי הקריסטל היא הקבוצת הרגישה ביותר בקרב האמפתיים. ילדי הקריסטל לקחו את הצורך במסגרות מיוחדות צעד אחד קדימה. הם הגיעו עם קשיי תקשורת גדולים יותר (חלקם אף על הספקטרום האוטיסטי) ודרשו היערכות רצינית יותר למסגרות בעלות צרכים מיוחדים. שוב, השליחות קשורה בהקשבה לאינדיבידואל ולצורך האנושי ברגישות. ילדים אלו הגיעו עם חיבור טבעי לחמלה ואהבה ואלו הם גם הרגשות שהם מעוררים בנו. הם פותחים לנו את הלב ומלמדים אותנו אהבה ללא תנאי. האנושות התרחקה מאוד במהלך העידנים האחרונים מעצמה. התרחקנו מהלב, מהרגישות, מהחמלה, מיכולת הביטוי הרגשי. ילדי הקריסטל הביאו את כל הרגשות העדינים האלו בחזקה לכדור הארץ. הם מאוד רגישים לסביבה וסופגים אנרגיות בקלות מאנשים אחרים ומקומות. זוהי הסיבה שקשה להם לבוא במגע עם יותר מדיי אנשים והם נוטים להסתגר. בנוסף יש להם גם נטייה לחרדות ואף לדיכאון, שוב, כיוון שהמערכת שלהם עדינה מדיי ביחס לאנרגיות של העולם הזה. הם מאוד אינטואיטיביים, בעלי משיכה טבעית לעולמות הרוח ורבים מהם, גם אם אינם מודעים לכך, הם הילרים מלידה. ילדי הקירסטל באו ללמד אותנו לחזור אל הרגישות הטבעית שלנו ולתת יותר מקום ללב.

ואז הגיע זמנם של ילדי הקשת המופלאים. ילדי הקשת הם הילדים המחוננים של העידן החדש. רבים מהם הן נשמות שהרבה מאוד זמן לא התגלגלו על כדור הארץ והגיעו במיוחד כדי לעזור לנו בימים הלא קלים האלו. הם החלו להגיע בשנות ה-90 וה-2000. לאחרונה, אני מתחילה לפגוש אותם אצלי בקליניקה (את בני ה-20+ מביניהם) ואני ממש מתפעלת. הם מאוד בוגרים לגילם, מאוד רגישים והשפה הרוחנית שגורה בפיהם באופן טבעי לחלוטין. ההבדל המהותי ביניהם ובין שתי הקבוצות הראשונות הוא ששתי הקבוצות הראשונות היו פורצי ומפלסי הדרך ועל כן דרכם בחיים לא היתה קלה - על מנת לנפץ את המערכת הם היו צריכים קודם כל לא להשתלב בה וכאן טמון הקושי העיקרי שלהם ואילו דרכם של יליד הקשת כבר נסללה עבורם לכן הם כבר משתלבים בקלות אך לא במסגרות הישנות כמובן אלא במסגרות החדשות שנוצרו בשנים האחרונות. הם יוצרים, אומנים, הייטקיסטים, מטפלים רוחניים... מה שרק תרצו והם עושים את כל זה בקלות ומתוך יצירת שפע. הם הולכים בדרך איניבדואליסטית ללא קושי וללא מחיר שיש לשלם. הם באו ללמד אותנו את הקלות שבמימד החמישי, בעולם החדש לכן הם חכמים, רגישים, מצליחנים ומלאים בקסם אישי וברוחב לב. כשאתם פוגשים ילד קשת אי אפשר שלא להתפעל. אתם תגלו שהם גורמים לכם לחייך ללא הפסקה ומרחיבים לכם את הלב. המתנה הגדולה שהם התברכו בה היא היכולת לחבר בין הרוחני לארצי, מה שהיה יותר קשה עבור שתי הקבוצות הקודמות להם ולכן לצד חיבור רוחני וביטוי יצירתי יש להם גם מימוש ארצי של חיי שפע וחיבור לכסף ולאפשרויות.

השנים שציינתי מעלה הם קווים כלליים להגדרת הגל אבל בפועל ישנן נשמות מכל סוגי הקבוצות שנולדו בכל הגלים השונים. ילדי האינדיגו, קריסטל וקשת ממשיכים להיוולד גם בימים אלו וזוהי הבשורה הכי מעודדת שיש לנו במציאות ימינו המורכבת. עוד ועוד נשמות מיוחדות שנושאות את תדר העולם החדש ממשיכות להגיע אלינו. עוד ועוד כבר נמצאות בעולם הזה ובעוד 20-30 שנה יהיו הדור שמנהל פה את העניינים. אותי באופן אישי, זה ממש מעודד. עכשיו רק נשאלת השאלה איפה אתם מזהים את עצמכם או את הילדים שלכם...?

2,365 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page