קורס תקשור מסע הנשמה

עכשיו בגרסת האונליין

בקורס התקשור שבניתי עבורך אני מזמינה אותך ללמוד לחיות חיים מתוך חיבור רוחני, פרספקטיבה רחבה ויכולת לנווט את חייך למקומות הרצויים. 

הקורס שלי יאפשר לך להתחבר לנשמה שלך ולבחירות שהיא עשתה לפני שהיא נכנסה לחיים הנוכחיים. 

אם תמיד היתה בך סקרנות בנוגע לעולם הרוחני הקורס הזה מיועד עבורך.

כל אחד יכול ללמוד חיבור רוחני ואף יותר מזה: זוהי זכותו המולדת של כל אדם!

בקורס של 8 מפגשים שבועיים אני אעביר את כל הידע הנחוץ לך לביסוס של חיבור רוחני אל העולמות שמעבר ופיתוח היכולת הטבעית שלך לתקשר. 

סילבוס הקורס: 

מבנה העולם הרוחני ומרכיביו  בשיעור הזה נלמד על עבודה מתוך מרחב מוגן, טיהור אנרגטי של מבנים ומקומות, שליחת ריפוי מרחוק וכמו כן נלמד את מודל שבעת הרקיעים ע"פ ויאנה סטייבל. 

 

7 הצ'אקרות ומבנה הגוף האנרגטי שלנו היכרות מעמיקה עם 7 הצ'אקרות ומיקומן. נלמד להרגיש את גבולות הצ'אקרות באמצעות כפות הידיים ולקבל מידע ומסרים דרכן. 

התחברות למדריכים רוחניים היכרות עם ההדרכה הרוחנית שלנו ותקשור עם המדריכים 

הספרייה הקוסמית (הרשומות האקשיות)  ביקור בספרייה הקוסמית, שם נמצאות כל הרשומות של הנשמה מכל גלגולי החיים ומהמרחב שבין הגלגולים ותקשור עם ההדרכה הרוחנית מתוך הספרייה הקוסמית.  

שחזור גלגולים במרחב של הספרייה הקוסמית ינתנו לנו הצצות לסיפורי חיים קודמים. בשיעור הזה נתרגל שחזור גלגולים עבור עצמנו ועבור אחרים. 

זימון שפע ויצירת מציאות התקשורת שלנו עם המדריכים לא נועדה רק לשם קבלת מסרים והכוונה אלא היא גם מרחב לבריאת המציאות המיטבית עבורנו. בשיעור הזה נלמד ליצור מציאות בשיתוף פעולה עם ההדרכה הרוחנית.

הילינג ושליחת ריפוי מקרוב ומרחוק העבודה עם ההדרכה הרוחנית משלבת קבלת מסרים עם עבודת ריפוי. נלמד להפוך את עצמנו לצינור עבור אנרגיית הריפוי ולשלוח ריפוי וניקוי עבור אנשים, מערכות יחסים ומרחבים. 

עבודה עם מטוטלת המטוטלת היא אמצעי תקשור מאוד נוח ובהיר. היא במיוחד טובה לשאלות בהן נדרש לנו דיוק ולחישובי זמנים. נלמד לעבוד איתה על סקאלה של מספרים ואחוזים.  

* כל המפגשים כוללים מדיטציות ריפוי עוצמתיות אשר מוקלטות ונשלחות אליכם בסוף כל שיעור ובנוסף המפגשים כוללים תרגול בזוגות אשר מתבצע בחדרי זום נפרדים. 

** חוברת הקורס, מטוטלת ולוח עבודה עם מטוטלת יגיעו אליכם באמצעות שליח עד הבית 

אני מאמינה כי יכולת הריפוי מצויה בכולנו וזוהי זכותנו הטבעית להנות מחיבור ישיר אל אנרגיית הבריאה ולהדרכה הגבוהה שלנו.

בסדנאות ובקורסים שלי אני מנחה ומקנה כלים למימוש החיבור הזה.

מתי, איפה וכמה? 

שני המחזורים הקרובים יתקיימו במתכונת מקוונת אונליין באפילקציית זום:

 

מחזור ערב יתקיים בימי שלישי, במשך 8 שבועות, החל מה-19.1 בין השעות 18.30-21.30

מחזור בוקר יתקיים בימי חמישי, במשך 8 שבועות, החל מה-21.1 בין השעות 9.30-12.30

עלות הקורס: 2500 ₪ אותם ניתן לחלק עד 10 תשלומים. 

המחיר לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד ה-4.1 הוא: 2100 ₪

מי אני ? 

מתקשרת, הילרית, מאמנת אישית ומנחת סדנאות.

משלבת מספר כלים בעבודתי הרוחנית ביניהם: תקשור, נומרולוגיה, ריפוי אנרגטי ושחזור גלגולים. מתמקדת בעיקר בתחום הרוחני של תקשור התכנית הנשמתית ותקשור מהרשומות האקשיות, תקשור שעוסק במסע הנשמה בגלגולים השונים ובמרחב שביניהם. 

תחום נוסף אותו אני חוקרת כבר מספר שנים לעומק הוא התחום של זוגיות נשמתית בדגש עם קשר נשמתי מסוג נשמות משלימות או Twin Flame. 

למדתי תקשור אצל טובי המתקשרים בעולם ביניהם: ג'יימס ואן פראג וגורדון סמית'

מלווה אנשים במסע שלהם לצמיחה, אנשים שנמצאים בנקודת מפנה משמעותית בחייהם וחשים קריאה פנימית לדייק את הדרך שלהם וליצור את השינוי המיטבי עבור עצמם.

מעוניינים להרשם? 

לבדיקת התאמה לקורס התקשור השאירו בבקשה שם מלא ותאריך לידה

ולאחר הבדיקה אצור איתכם קשר טלפונית: 

תשובות לשאלות נפוצות: 

האם כל אחד יכול לתקשר או שזו יכולת שנולדים איתה?  

 היכולת לתקשר היא יכולת שקיימת בכולנו וכולנו משתמשים בה כל הזמן בין אם אנחנו מודעים לכך או לא. היכולת הזו קיימת בנו בדיוק בדיוק כמו היכולת לצייר או לנגן על פסנתר - חלקנו נהייה טובים יותר וחלקנו פחות. כשיש לנו משיכה טבעית וסקרנות בנוגע למשהו זה בדרך כלל איתות מההדרכה הרוחנית שלנו שהדבר הזה נכון עבורנו. לכן, אם תקשור מעניין ומסקרן כנראה שהנשמה מבקשת מכם להפתח אליו. 

האם תקשור מותר על פי היהדות? 

תקשור הוא יצירת קשר עם העולמות הגבוהים. כמו כל דבר אחר, אם אנחנו משתמשים בו כדי לעשות טוב עבור עצמנו ועבור אחרים אין שום דבר פסול בזה. רוב הרבנים שמקיימים פגישות ייעוץ וריפוי הם מתקשרים בעצמם כך שאין איסור על כך מבחינת היהדות. 

האם התקשור מפריע לנשמות הנפטרים? 

כלל וכלל לא. אנחנו לא יכולים להפריע להם והם לא יגיעו רק כי אנחנו מעוניינים לדבר איתם. הם מגיעים מתוך הבחירה החופשית שלהם ולרוב הם גם מאוד נרגשים ליצור קשר ולתת לכם איתות שהם אתכם. 

האם אני אתחיל לראות ולשמוע דברים מפחידים?

התקשור מגיע אל כל אחד מאיתנו דרך חושים שונים (נלמד על כולם בקורס) אולם דרך בתקשורת הזו היא שונה מהדרך בה אנו חווים את חמשת החושים הארציים שלנו. המראות והמסרים מגיעים בעיני ובאוזני הרוח ולכן אין בזה דבר מפחיד. ישנם אנשים שיכולים גם לראות באמצעות החושים הארציים שלהם אבל זה דיי נדיר ובמידה ותבקשו מהמדריכים לא לראות בחושים הארציים אתם לא תראו.  הקורס נועד כדי ללמד אתכם לתקשר עם העולמות שמעבר באופן מסודר, מוגן והדרגתי. אין שום דבר מפחיד בחיבור הזה להפך, החיבור הזה מרגש ומעצים. 

בוגרות מספרות: 

קורס עוצמתי, מעניין ומאוד התחברתי לתכנים. בנוסף הכלים שרכשנו ותרגלנו מיד העניקו לי בטחון ודחיפה לקבל לקוחות ולייעץ ממקום אמיתי. אני מרגישה שהתעצמתי, התמלאתי וקיבלתי דחיפה לשינוי בחיים האישיים ולהתחבר לייעוד האישי בייעוץ רוחני. 

הילה 

הקורס הוא אחת החוויות הכי בריאות שפירגנתי לעצמי. הכלים שרכשתי הפכו את חיי היום-יום שלי לשלווים יותר עם תחושת דיוק ושמחה בכל דבר שאני עושה. קרן עזרה לי להבין שהחיבור הרוחני לא גורע מהחיבור הארצי אלא מוסיף ומשתלב איתו באופן נפלא. הקורס עזר לי לחבר בין העולמות ולחיות את החיים הגשמיים במלואם על הצד הכי טוב שלהם. נהנתי מכל מפגש! 

יעל  

הקורס הוא אחת ההשקעות הטובות ביותר והנכונות ביותר עבורי. נהנתי מכל רגע ומכל התכנים שהועברו למדתי כל-כך הרבה. קרן מביאה איתה כל-כך הרבה אור ואנרגיה טובה ללמידה חוויתית ומעצימה. אין לי מספיק מילים לתאר עד כמה נהנתי מהלמידה, מהחברות בקבוצה ומהחוויה אשר במסגרתה למדתי לתקשר כבר מהרגע הראשון. 

בקי 

חוויה מדהימה ומעצימה מעל ומעבר למצופה. הגעתי סקפטית ובזמן קצר משכתי שפע גדול לחיי וטכניקות מעשיות לדיוק. 

שירלי 

קורס מדהים ומעשיר, נעים ופותח צ'אקרות. הרבה דברים רוחניים נפתחו אצלי מתחילת הקורס. הקורס העניק לי הסתכלות גבוהה ובהירה יותר על החיים, סנכרון מטורף ובעיקר נינוחות. 

נעמה

נרשמתי לקורס תקשור של קרן מתוך רצון למודעות עצמית וחיבור עצמי גדול יותר.

לא חשבתי בכלל שאצליח לתקשר או לקבל מידע שקשור לעצמי ובטח שלא לאנשים אחרים.
הקורס היה בנוי באופן הדרגתי וחווייתי. המפגשים היו מעניינים וכיפיים מבחינת האינטראקציה בין הבנות..
וככה בלי ששמתי לב הצלחתי להתחבר לתדרים ולתקשר.

הצלחתי להתחבר למדיטציות ברמה שלא הצלחתי במסגרות אחרות כולל יוגה ועוד..

ואפילו התחלתי קצת לתקשר לחברים בשביל הכיף...

י.ב

תודה על ההזדמנות להעמיק לתוך עצמי קרן. הקורס היה תזכורת נהדרת לדברים שכבר הרבה זמן רציתי למצוא להם מקום ראוי בחיי. תודה לכל שאר חברי הקבוצה שנתנו פידבקים מדהימים ואיפשרו, דרך התרגול, לפתוח ולהפתח. 

אמתי 

קרן אהובה. עברתי לא מעט קורסים רוחניים ותמיד הייתי סקפטית. במהלך הקורס משהו בי השתנה. האמונה שלי באנרגיית היקום, בהדרכה, ביכולות שלי. הבנתי שהכל לטובתי וחבל שלא אתן ליקום ולאנשים מאנרגיות הריפוי הנפלאות שממילא נמצאות ומחכות שרק נפתח את ליבנו. תודה

רונית

חוויה משמעותית וממלאה. לקחה אותי למימדים מנטליים, פיזיים ורוחניים גבוהים מאוד. חידדה אצלי תשובות לשאלות שהיו וליוו אותי במשך שנים לגבי חוויות שלפני הקורס לא ידעתי לתת להם שם ואחרי ובנוסף, אחי הקורס, אני מרגישה גם יותר בטוחה בעצמי ובמי שאני. הקורס גרם לי להבין יותר לאן אני מכוונת את חיי ומהם הכלים שאני רוצה לתת מעצמי לסביבה ולעולם. תודה על הזדמנות מדהימה לקבל ולתת. 

תמר  

נהנתי מאוד. עולם שהוא מאוד קרוב ללבי ועדיין חששתי ממנו. קרן עזרה לי להתחבר ולעשות זאת בבטחון.

תקוה

הגעתי לקרן "במקרה", אחרי זמן רב של חיפושים לקורס תקשור, התחברתי מיד וגיליתי עולם חדש ומרתק. 

מפגשים נעימים ומעשירים באווירה המפנקת והביתית של קרן, התנסויות חדשות של תקשור, מדיטציות וטעימות מהעולם הרוחני שפותחות את התאבון לדעת עוד ולהתנסות. 

קרן, תודה על האור והתכנים המרתקים שהופכים להיות חלק מחיי.  

תהילה

מומלץ בחום! קורס מעמיק שפותח דלת לעולם קסום, מעניק זוית ראיה רחבה יותר ומשמעות נוספת לחיים הארציים.

נועה

חוויה מעשירה הנותנת כלים לחיים טובים ושלווים יותר.

חוויה מעצימה ומרפאת. מתנה לעצמך! 

הדס

באתי על מנת לעשות סדר בדברים ואכן כך!

הסדר נעשה והרבה תובנות והבנות התבהרו. 

מזי

חוששים שלא תצליחו לתקשר? 

“גם אני תמיד חשבתי שרק יחידי סגולה יכולי לתקשר וממש רציתי גם. וזה בדיוק מה שקרה בקורס; נפתחה לי דלת לעולמות קסומים. ככל שאני מתרגלת אני לומדת לסמוך על המידע שאני מקבלת וזה ממש משדרג את החיים.”

נועה

“לי תמיד יש איזושהי מחשבה שאני פחות טובה בתקשור פתוח אבל כל פעם שאני מתחברת בשביל לתקשר אני מצליחה. חשוב ללמוד לסמוך שמה שמגיע זה תקשור ולא לפסול את מה שעולה.”

איריס

“בתור חולת שליטה עם אפס אמונה עצמית, למדתי שכשנכנסים לעולם התקשור בבטחה ועדינות, אין מצב שלא יעלו דברים. דווקא העובדה שאני לא הכי מאמינה בעצמי גורמה לי להגיד מה שאני "רואה" בלי לשפוט את זה ואז מי שמולי בדרך כלל מתחבר למידע.”

אורלי

“אצלי עם הזמן התפתחו היכולת והבטחון להבדיל בין מסר לבין מחשבה עצמאית – ואז למעשה הבנתי שכל היום אני בעצם מתקשרת."

בקי

“גם לי היו חששות בהתחלה אך בסופו של דבר עם תרגול, הצלחתי להתחבר לתקשור ולחוות מחדש דברים בעוצמה אחרת ולקבל מסרים.”

עידית

“כשהגעתי לקורס לא ידעתי אפילו מה זה תקשור ואז בתרגול הראשון "הפלתי" את עצמי ואת הפרטנרית שלי בפרטים שעלו.” אילנה

מדיניות ביטולים:

ביטול השתתפות בקורס תקשור מסע הנשמה יעשה בכתב - באמצעות המייל . 
במקרה של ביטול עד 3 שבועות לפני תחילת הקורס יוחזר התשלום במלואו. 
במקרה של ביטול פחות מ- 3 שבועות לפני תחילת הקורס, יוחזר התשלום בניכוי דמי הרשמה בסך 350 ש"ח, או תינתן אפשרות להירשם לקורס במועד אחר. 
במקרה של ביטול שבוע או פחות לפני תחילת הקורס:
יוחזרו 50% מהעלות, או תינתן אפשרות להירשם לקורס במועד אחר.
במקרה של ביטול לאחר התחלת הקורס לא יוחזר התשלום.