קורס תקשור מתקדמים -

תקשור התכנית הנשמתית

קורס התקשור למתקדמים הוא קורס ההמשך לקורס תקשור - מסע הנשמה ופתוח אך ורק בפני בוגריו. הוא בעיקר מיועד לבוגרים אשר מעוניינים להעמיק את היכולת הטיפולית והעבודה האנרגטית, אם זה עבור עצמם ואם זה במטרה להתחיל לעבוד עם לקוחות באופן מקצועי.

תקשור התכנית הנשמתית היא נישה מאוד ספציפית בעולם התקשור ובכל העולם ידוע לי רק על מתקשרים ספורים שמתמחים בנושא, לכן גם בארץ וגם בעולם זוהי נישה שיש לה מקום  להתפתח ולגדול. 

 

 

את הדרך שלי לתקשור התכנית הנשמתית פיתחתי בעצמי ואני שמחה ונרגשת להעביר את הידע שלי הלאה ולפתח את הנישה הזאת בארץ ובעולם. חשוב לי להכשיר מטפלים נוספים במיוחד כיוון שתהליך קבלת הלקוחות שלי כרוך בבדיקת התאמה לייעוץ ואליי וכשאני איני מתאימה כמטפלת חשוב לי להפנות למטפל אחר שעובד בגישה הטיפולית שלי במידה והיא נמצאת מתאימה.

 

 

בתכנית ההמשך של קורס תקשור - מסע הנשמה נתמקד כאמור בנושא של תכנית נשמתית על מנת להבין טוב יותר את המסע הנשמה בגלגול הנוכחי. ככל שנבין טוב יותר את בחירות הנשמה עבור החיים הנוכחיים נוכל לעזור לעצמנו או למתייעצים שלנו לדייק את הבחירות הארציות שלהם. 

קורס ההמשך המתמקד בתכנית הנשמתית מיועד לאלו מכם המעוניינים לדייק עוד יותר את חייהם מהבחירות הקטנות והיומיומיות  ועד לגדולות והמשמעותיות ביותר. בקורס הזה תקבלו כלים לעבודת ריפוי מורכבת יותר בשיתוף פעולה עם ההדרכה הרוחנית ותלמדו לחשוף את התמונה הגדולה יותר של תכנית החיים הנוכחית שלכם או של המתייעצים איתכם. 

סילבוס הקורס לפי מפגשים: 

מהי תכנית נשמתית העמקה אל תוך הנושא של בניית התכנית הנשמתית ודרכים לבדוק את התכנית בעבודה עם מטוטלת. נבחין בין תכנית נשמתית מקורית ובין תכנית עכשווית ובדיקת הסתברויות עתידיות לפי בחירת הנשמה. 

תכנית נשמתית חלק ב' - המשך תרגול ועבודה עם התכנית הנשמתית.

ריפוי טראומות ואירועים משמעותיים מהחיים האלה ומחיים קודמים בשילוב עבודה עם הלהבה הסגולה.

שחזור גלגולים - בקורס הקודם למדנו איך לשחזר אירועי חיים מגלגולים קודמים. במפגש הנוכחי נלמד כיצד להנחות את המתייעץ שלנו לשחזר אירועי חיים קודמים בעצמו. 

שחזור גלגולים חלק ב' - המשך עבודה ותרגול של שחזור גלגולים.

כלים מתקדמים לריפוי אנרגטי - כוחה של סליחה בריפוי  (סליחה עצמית וסליחה לאחר), ניתוק כבלים אנרגטיים והחזרת חלקיקי נשמה. 

חזון ויצירת מציאות חדשה ככלי ריפוי לעצמכם וגם בעבודה עם אחרים. 

מפגש סיכום חזרה על כל הכלים שנלמדו בקורס.  

קורס תקשור התכנית הנשמתית הוא קורס בו המדריכים מעבירים את החניכה שלהם ולכן יתקיימו בו מדיטציות ריפוי מאוד עוצמתיות המהוות חלק משמעותי מהמפגשים.  

מתי, איפה וכמה? 

   

קורס המתקדמים הבא יתקיים במתכונת אונליין בתוכנת זום בימי ראשון החל מה-12.9 בין השעות 18.30-21.30

עלות הקורס: 2500 ₪ אותם ניתן לחלק עד 10 תשלומים. 

המחיר לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד ה-23.8 הוא 2100 ₪

** הקורס מיועד לבוגרי קורס התקשור מסע הנשמה בלבד!