top of page
Earth

סוף עידן הקארמה

Earth

מפגש חניכה וסנכרון עם אנרגיות העולם החדש

והמימד החמישי

בשנים האחרונות מתקבל הרבה מאוד מידע מתוקשר בנוגע לשינוי שכדור הארץ עובר ולמעבר מהחיים במימד השלישי למימד החמישי. הרבה מאוד נכתב ונאמר ועדיין מיסתוריות גדולה אופפת את הנושא. 

קשה לנו לתפוש מידע רוחני גבוה ויחד עם זאת אנחנו צמאים לקבל אותו. פיסות מידע מגיעות אלינו מכל מיני מקורות אבל איך כל זה מתחבר לתמונה אחת גדולה?

מהי תכלית קיומנו הארצית?

מהו עידן הקארמה?  

מה היתה התכנית המקורית וכיצד היא השתבשה?

מי הן הנשמות האמפטיות וכיצד הן מסייעות לכדור הארץ עכשיו?

מהי המשמעות של המעבר למימד החמישי?  

מהי ההשפעה של השינוי על חיינו האישיים? 

רבים מאיתנו שנמצאים כאן על הפלנטה בזמן הזה הן נשמות שיש להן תפקיד בשינוי הגדול הזה, בני אדם שלקחו על עצמם את השליחות לסייע בהפצת הידע והרחבת התודעה.

הסקרנות הטבעית שלנו לנושא, המחוייבות להתפתחות אישית ויכולת האמפתיה הטבעית הן תכונות משותפות לכל אותן נשמות מיוחדות אשר תורמות ליצירת גל חדש ועוצמתי של שינוי מחשבתי/תודעתי אשר נושא את האנושות כולה לפרק חיים חדש, שטרם נחווה כאן בעבר.

אנחנו בשלים היום יותר מאי פעם לקבל את התשובות ולכן ההדרכה הרוחנית מכנסת אותנו לערב שבו היא תחבר עבורנו את חלקי הפאזל.

תהליך השינוי הופך להיות אינטנסיבי יותר ומביא איתו האצת תהליכים ברמה האישית של כל אחד ואחת מאיתנו. אנחנו מתבקשים לחבק את השינויים שמגיעים לחיינו ולהתמסר לתהליך הטרנספורמטיבי. יש לנו אחריות אישית בהבנת הידע על מנת שנוכל לסייע לתהליך ולעזור בהטמעתו.

הידע אליו ניחשף במהלך הערב:

-  כדור הארץ כקרקע להתפתחות 

- חוק הקארמה 

- התכנית הגדולה ושיבושה

- תכניות נשמתיות אישיות וגלובליות

- 1000 השנים האפלות בהיסטוריה האנושית

- נקודת המפנה ותחילתו של העידן החדש 

- הנשמות האמפטיות שהתנדבו להגיע ולסייע

- המעבר מהמימד השלישי למימד החמישי

- סוף עידן הקארמה והיערכות לעידן חדש 

- העולם החדש 

המפגש הוא מפגש חניכה וסינכרון עם הידע. ההדרכה הרוחנית תלווה אותנו בתהליך קבלת האינפורמציה ותאפשר לתודעה שלנו להטמיע את הידע באופן אפקטיבי על מנת שנוכל להמשיך ולהתקדם עם התכנית בצורה המיטבית ביותר הן בחיינו האישיים והן בתרומתנו לתהליך הגלובלי.

       

ערב החניכה הזה התקיים בתאריך ה-6.9.23 ועבור מי שלא יכול היה להגיע ניתן עכשיו לרכוש את הקלטתו. 

ההדרכה הרוחנית שלכם תלווה אתכם בזמן ההאזנה ובזמן תרגול המדיטציה ותעשה איתכם את עבודת ההטמעה. 

עלות ההקלטה: 

140

** כנגד התשלום תינתן קבלה בעבור רכישה בחו"ל אשר אינה קבילה להחזר מע"מ בישראל

                    

סוף עידן הקארמה2.JPG

מי אני?

שמי קרן סרדס, אני מתקשרת, הילרית, מאמנת אישית ומנחת סדנאות.

בעבודתי הרוחנית אני משלבת מספר כלים, ביניהם: תקשור, נומרולוגיה, ריפוי אנרגטי, קלפי טארוט ושחזור גלגולים. מתמקדת בעיקר בתחום הרוחני של תקשור התכנית הנשמתית ותקשור מהרשומות האקשיות, תקשור שעוסק במסע הנשמה בגלגולים השונים ובמרחב שביניהם. 

תחום נוסף אותו אני חוקרת כבר מספר שנים לעומק הוא התחום של זוגיות נשמתית בדגש עם קשר נשמתי מסוג נשמות משלימות או Twin Flame. 

למדתי תקשור אצל טובי המתקשרים בעולם ביניהם: ג'יימס ואן פראגגורדון סמית' וטוני סטוקוול. 

מלווה אנשים במסע שלהם לצמיחה, אנשים שנמצאים בנקודת מפנה משמעותית בחייהם וחשים קריאה פנימית לדייק את הדרך שלהם וליצור את השינוי המיטבי עבור עצמם.

למי התוכן הזה מיועד?

אם קראת עד כאן, כנראה שהתוכן הזה מיועד לך. התכנים האלו מרתקים ומסקרנים את אותן נשמות אשר מבקשות להתעורר להיזכרות, נשמות אשר במקור הן אינן מכדור הארץ אלא הגיעו הנה כדי לעזור בתהליך הטרנספורמטיבי שכדור הארץ עובר עכשיו. אותן נשמות אמפטיות אשר תמיד הרגישו זרות ותחושת בדידות בלתי מוסברת בחיים הארציים הן נשמות אשר מכירות היטב את הידע הזה ורק מבקשות להיזכר בו. 

האם התוכן יכול להתאים לי גם אם אין לי ניסיון פרקטי בתחום הרוחני? 

לחלוטין כן. ברגע שמתעוררת סקרנות בנוגע לתכנים האלו זהו איתות מהנשמה שהתכנים רלבנטיים עבורה והיא מעוניינת להעיר את ההיזכרות. 

מהי המשמעות של מפגש חניכה

מפגש בו בנוסף לידע המילולי שמועבר נעשית גם עבודה אנרגטית בשדה הרוחני שלכם שמאפשרת להרחיב את המיכל על מנת להמשיך ולקבל מידעים כאלו מההדרכה הרוחנית שלכם. בנוסף העבודה על השדה תעזור לכם להאיץ את תהליך ההבנה ובעקבותיו את תהליך ההתפתחות ומימוש התפקיד שלכם בעולם כרגע.

רוב העבודה האנרגטית נעשית ברובד הלא מודע. לכן זה בסדר לא לזכור את כל הפרטים או להבין הכל באופן לוגי ומודע. ההפנמה נעשית ברבדים העמוקים יותר של תת-המודע. 

הבנתי. כיצד ניתן לרכוש את ההקלטה? 

לחיצה כאן על הכפתור תחבר אותך אל דף התשלום ולאחר מכן יישלח אלייך מייל עם פרטי ההתחברות וכניסה אל התוכן. 

** לאחר התשלום יישלח אלייך מייל אישור הרשמה עם כל הפרטים לכן חשוב להקפיד למלא את כתובת המייל במדוייק.  במידה והמייל לא הגיע כדאי לבדוק את תיקיית הספאם או קידומי המכירות.

 שני מחזורים של קורס תקשור יוצאים לדרך אחרי החגים: 

קורס תקשור ערב - 16.10.23

קורס תקשור בוקר - 18.10.23

כל הפרטים כאן 

bottom of page