top of page
20220112_144802_edited.jpg

קצת עלי

שמי קרן סרדס. אני מתקשרת, הילרית, מאמנת אישית ומנחת סדנאות.

אני משלבת כמה כלים בעבודה שלי ביניהם: תקשור, נומרולוגיה, ריפוי אנרגטי ושחזור גלגולים. הנישה שלי בתוך עולם התקשור היא הנישה של התכנית הנשמתית ותקשור מהרשומות האקשיות כלומר, אני מתמחה במסע הנשמה בגלגולים השונים ובמרחב שביניהם. 

תחום נוסף אותו אני חוקרת כבר מספר שנים לעומק הוא התחום של זוגיות נשמתית בדגש עם קשר נשמתי מסוג נשמות משלימות או Twin Flame

למדתי תקשור אצל טובי המתקשרים בעולם ביניהם: ג'יימס ואן פראג וגורדון סמית'

אני מלווה אנשים במסע שלהם לצמיחה, אנשים שנמצאים בנקודת מפנה משמעותית בחייהם וחשים קריאה פנימית לדייק את הדרך שלהם וליצור את השינוי המיטבי עבור עצמם.

המסע האישי שלי

במבט לאחור אני יכולה היום לראות כיצד המסע האישי שלי וכל התחנות המשמעותיות בחיי הכשירו אותי וסללו עבורי את הדרך לעשות את מה שאני עושה היום, מסע אשר זימן לחיי נשמות מיוחדות ומבורכות אשר האירו את דרכי וסייעו לי ללמוד להכיר את עצמי טוב יותר ולגלות את היהלום הזוהר שבתוכי.

המסע המשמעותי שלי התחיל בשנת 2004, כאשר סיימתי את לימודי הרפואה הסינית בלונדון וחזרתי ארצה מחמש שנות שהות באנגליה.

משבר ההתאקלמות היה לא פשוט ובנוסף לכך היתה גם כל התמודדות עם כל מה שקשור בהקמת עסק חדש.  

כעבור שנתיים הבנתי שאין לי מספיק עניין או אתגר ברמה המקצועית והחלטתי לסגור את הקליניקה וכך מצאתי את עצמי חסרת כל כיוון, כסף או חזון. 

בנקודה הזו החלטתי לפנות לקבלת עזרה מקצועית וכך הגעתי אל תהליך האימון האישי, שנתן לי הרבה מעבר להכוונה מקצועית והיה עבורי תהליך משנה חיים. 

לאט לאט קילפתי מעלי את שכבות השריון שעטף אותי וגיליתי את ה'אני האמיתית' שהסתתרה שם בפנים. היום בדיעבד אני נזכרת איך בתהליך הזה עלה והתבהר לי גם הייעוד המקצועי שלי למרות שעדיין לא הייתי מוכנה באותה נקודה להתחיל לממש אותו.

 

 

רגע המפנה הגיע כשחברה קרובה הזמינה אותי לקורס תטא הילינג שהיא מקיימת. בקורס נפתחתי לעולם חדש ומופלא ומאותו הרגע ברור היה לי שהעולם הזה הוא חלק חלק בלתי נפרד מחיי.  במקביל, באותה תקופה הגעתי לפגישת ייעוץ רוחני אצל מתקשרת והילרית מיוחדת ומדהימה, גליה מור ענבל ז"ל אשר המפגש איתה עזר לי לדייק עוד יותר את הדרך שלי. התרגשתי מאוד כשהיא אמרה לי באותה פגישה שהייעוד שלי הוא לעשות את מה שהיא עושה. לראשונה בחיי, הרגשתי שאני מתחברת לנשמה שלי, כאילו חזרתי הביתה ומאותו הרגע נדלקה השמש בחיי. התחלתי ללמוד תקשור וביואורגונומי אצל גליה והתמסרתי לחלוטין ללימוד החדש. 

 

במהלך השנים האלו בין האימון האישי וההיכרות עם העולם הרוחני למדתי המון, תרגלתי ונפתחתי לאט לאט לדרך חיים חדשה ובכך התחברתי לרצונות האמיתיים שלי ולייעוד שלי - לחבר אנשים אל ה'אני' האותנטי שלהם שמבקש להתגלות ואל הנשמה שלהם.

 

חיים מתוך חיבור להדרכה הרוחנית הם שגרת חיים עבורי לא רק בפן המקצועי אלא גם בפן האישי.

השליחות שלי היא לחבר אנשים אל ההדרכה הרוחנית שלהם אם זה בייעוצים הפרטניים אותם אני מקיימת ואם זה בקורסי התקשור בהם המשתתפים לומדים להתחבר אל המימדים הגבוהים בעצמם.

האנשים שמגיעים אליי הם בעיקר אנשים שמבקשים להתחבר למהות הנשמתית שלהם, לקול הפנימי ולהפוך את ליבם למצפן של חייהם.

אני משתמשת בכל הכלים שרכשתי בדרך, תוך התאמה אישית לאדם המגיע אליי לייעוץ או טיפול.

 

כל הייעוצים מתקיימים טלפונית. 

   בארגז הכלים שלי:  

  • תקשור

  • ביואורגונומי 

  • תטא הילינג 

  • ריפוי בשחזור גלגולים

  • אימון אישי 

  • אימון בשיטת האניאגרם

  • Magnified Healing 

  • קריאה בקלפי טארוט

  • נומרולוגיה

  • Pranayog Healing 

bottom of page