ייעוץ רוחני לדיוק הנתיב הנשמתי

ייעוץ רוחני עוסק בהכוונה, בהנחייה, ביצירת בהירות, בניקוי וריפוי של גורמים מעכבים בחיינו.

לרוב, אנשים מגיעים אל הייעוץ הרוחני כאשר הם הנמצאים בצומת דרכים כלשהי בחייהם או כאשר הם רוצים לבחון טוב יותר את צעדיהם הקרובים לעתיד או את מערכות היחסים המשמעותיות בחייהם. 

 

במהלך שיחת ייעוץ רוחני אני מתחברת אל המהות הנשמתית של האדם המתייעץ ומבקשת לקבל תמונת מצב על המקום בו הוא נמצא בחייו, מנקודת מבט נשמתית. כך מתקבל מידע בנוגע לשיעורים ולתיקונים הנשמתיים וכן בנוגע לייעוד הנשמתי הגבוה של אותו אדם. האינפורמציה המתקבלת מאפשרת לשפוך אור על תחומים שונים בחיי המתייעץ, על מערכות יחסים ועל נושאים המטרידים אותו ובכך מאפשרת לו להאיץ ולדייק את ההתקדמות שלו בתחומים המבוקשים. 

במהלך הייעוץ יתקבל לעיתים מידע על גלגולי חיים קודמים הדורשים התייחסות וריפוי. 

בנושא הזוגי - ניתן לקיים ייעוץ רוחני בנושא זוגיות המתמקד במערכת יחסים ספציפית. 

בפגישות הייעוץ הרוחני אני נעזרת בכלים של תקשור, נומרולוגיה וטארוט

הייעוץ אינו עוסק בחיזוי העתיד אלא בהכוונה!

הייעוץ מתקיים טלפונית. 

הוא אורך שעה ועלותו 500 ₪ 

*קיימת גם אפשרות לייעוץ ממוקד של חצי שעה בנושא ספציפי בעלות של 280 ₪.

הייעוץ הממוקד מתאים כשיש שאלות ספציפיות של הכוונה בנושא מסויים בנוסח של: "האם נכון עבורי...?" אך לא מתאים לייעוצים שנוגעים בכמה נושאים או לנושא עם שאלה פתוחה בו ישנה סוגיית חיים שדורשת חקירה. 

* כנגד התשלום תינתן קבלה בעבור רכישה בחו"ל אשר אינה קבילה להחזר מע"מ בישראל

הייעוץ אינו מתאים לכל אחד לכן אני מקיימת בדיקת התאמה כדי לוודא שההדרכה הרוחנית איתה אני מתקשרת מתאימה עבורכם. 

ההדרכה שלי היא זו שחוברת אל ההדרכה הרוחנית שלכם ומעבירה את המסרים ואת הריפוי. במימד הרוחני התאמה אנרגטית היא דבר מאוד חשוב לכן מבקשים המדריכים שלי לעבוד אך ורק עם אנשים אשר התדר האנרגטי שלהם מהדהד בהרמוניה עם התדר שלהם. 

במידה והתדר שלכם נמצא פחות מתאים זה לא אומר שום דבר עליכם, זה בסך הכל אומר שהייעוץ שלי אינו מדוייק עבורכם וכנראה שישנו הילר או יועץ שהוא יותר נכון עבורכם. 

בדיקת ההתאמה נעשית בתקשור לאחר שאני מקבלת מכם את שמכם המלא ותאריך הלידה. 

לבדיקת התאמה לפגישת הייעוץ שלי אנא מלאו את הפרטים ותשובה תשלח אליכם למייל בהקדם האפשרי:

(רק שימו לב - לעיתים התשובה מגיעה לתיקיית הספאם)

Sketched Notice Board
זמן נוח לקיום הייעוץ:

קורס תקשור  - מסע הנשמה 

מחזור חדש נפתח בסוף נובמבר 2022 במתכונת מקוונת אונליין!

כל הפרטים כאן 

מהו ריפוי בתקשור?

לעיתים בהמהלך הייעוץ עולים דפוסים נשמתיים מגלגולי חיים קודמים, החוזרים על עצמם ולא מקדמים אותנו. זה יכול להיות מערכות יחסים סבוכות עם אנשים קרובים לנו, או אפילו קושי שיש לנו עם סוגייה מסויימת בחיינו (כסף, אהבה, סמכות, חופש, הורות, קבלה וכו'..). במקרים כאלו יש צורך בריפוי אנרגטי אשר יאפשר לנו לשנות דפוסים או קשיים אלו ברמה האנרגטית על מנת ששינוי והתחדשות יוכלו להתממש במציאות הגשמית שלנו. בתהליך זה עובר המתייעץ מדיטציה קצרה בהנחייתי ובליווי המדריכים הרוחניים שעובדים איתי, ושם עובר תהליך של ריפוי אנרגטי המאפשר לפתוח את אותן חסימות ולשחרר אותן.

מהי תרפיה בשחזור גלגולים?

תרפיה בשחזור גלגולים היא טכניקת ריפוי עוצמתית ביותר המאפשרת לנו לפתור דפוסים עתיקים שמעכבים אותנו, מערכות יחסים כואבות או בלתי פתורות וגם ריפוי פיסי של מחלות כרוניות, מהן אנחנו סובלים. 

תהליך שחזור הגלגולים הוא תהליך עבודה עם תת-המודע הנעשה בטכניקה של  מדיטציה עמוקה בשילוב של דמיון מודרך. מדובר בתהליך רגשי עמוק המאפשר הצפה של זכרון עתיק או טראומה שנצרבה עמוק בתאים שלנו ובזכרון הנשמתי. היכולת שלנו להציף אינפורמציה כזאת מתאפשרת רק תוך נכונות אמיתית שלנו להסכים לראות ולחוות מחדש את הכאב על מנת לאפשר ריפוי ממשי בחיינו. ​

מהו תקשור?

טכניקת התקשור היא טכניקה המאפשרת לנו לחוש ולהתחבר אל האנרגיה הסובבת אותנו. לכל אחד ואחת מאיתנו ישנו שדה אנרגטי המקיף את גופנו הפיסי ונקרא הילה. ריפוי בתקשור והילינג נעשים תוך כדי עבודה על אותו שדה אנרגטי הנקרא הילה. היכולת להתחבר לאנשים ולדברים ברמה האנרגטית מאפשרת למתקשר לחוש בנוכחותן של ישויות אנרגטיות הסובבות אותנו. ישויות אלו הן בעלות גוף אתרי ונטולות גוף פיסי. לכל מתקשר ישנן ישויות מסויימות אשר הוא מחובר אליהן יותר ונוטה לתקשר עימן לעיתים קרובות יותר. לכן קיימים סוגי מתקשרים שונים אשר כל אחד מהם עובד בטכניקה קצת אחרת ומתקשר עם ישויות שונות אולם, מה שמשותף לכל המתקשרים היא היכולת לחוש אנרגיה ולעבוד איתה.

 

התקשור שאני מציעה הוא תקשור עם ההדרכה הרוחנית. לכל אחד מאיתנו קבוצת ישויות רוחניות אשר מלווה אותו לאורך חייו. ישויות אלו נקראות מדריכים. התקשור עם המדריכים מאפשר לנו לקבל פרספקטיבה על החיים שלנו מנקודת מבט גבוהה יותר ולשפוך לנו אור על אותם מקומות חשוכים בהם אנחנו מתקשים ליצור שינוי או למצוא את הנתיב הנכון ביותר עבורנו. ניתן להתייעץ עם המדריכים על כל תחום שמעסיק אותנו והאינפורמציה שתתקבל היא אך ורק אינפורמציה שיכולה לקדם אותנו ולהאיר את דרכנו.