top of page

קריאה נשמתית בנושא זוגיות

בני הזוג שהיו ויהיו לנו בחיים האלה כבר נבחרו מראש. כולם נשמות שכבר פגשנו בחיים קודמים ועם כל אחד מהם "קבענו דייט" לחיים האלה וגם החלטנו פחות או יותר מה יקרה שם וכמה זמן זה ימשך. הנשמות כבר סיכמו ביניהן הכל אבל השאירו גם מקום לבחירה החופשית שלנו. 


הבעיה היא שמהרגע שאנחנו נולדים אל העולם הזה אנחנו לא זוכרים באופן מודע את כל אותם הסכמים וחוזים נשמתיים שערכנו עם נשמות אחרות. אבל הבריאה היא חכמה ולכן דאגה שבכל זאת רמה מסויימת של זכרון תופעל אצלנו ובעקבותיה יעלו תחושות ורגשות שיספרו לנו על התפקיד של כל אדם בחיינו. אם מישהו מאוד מרגש אותנו זה לא בגלל הגובה או צבע העיניים שלו, זה בגלל שהנשמה נזכרת שהיא מכירה את הנשמה הזאת ועולה בה התרגשות שמרגישה כמו הידלקות ובעקבותיה אף התאהבות.

ישנן נשמות שקבענו איתן להתחתן ולהקים משפחה, ישנן נשמות שיהיו אהבת חיינו אבל לא נממש איתן זוגיות וישנן נשמות שקבענו איתן שנעבור איזה שיעור משותף שיקדם את ההתפתחות שלנו ואז יפרדו דרכינו. לא כל מפגש נועד למימוש של זוגיות ארוכת טווח לכן חשוב שלא נייחל רק לפגוש כבר את ה’אחד’ או ה’אחת’ ו"לגמור עם זה”, אלא נשכיל ללמוד בדרך מכל בני הזוג שהנשמה בחרה לפגוש וללמוד מהם. הנשמה נמצאת פה כדי להתפתח ולגדול, לא כדי לסמן וי על מטרות לכן מבחינת הנשמה כל מפגש רומנטי או זוגי הוא אבן דרך בהתפתחות שלה.

בשיחה של ייעוץ רוחני אני מקבלת הצצה קטנה אל מאחורי הקלעים של המפגש הנשמתי שאת מעוניינת לבדוק במטרה לעזור לך לכוון את מערכת היחסים למקום הרצוי או לשחרר ולהתקדם הלאה אם זה מה שצריך.

מה ניתן לבדוק בפגישת ייעוץ רוחני שעוסקת בזוגיות? 

בפגישה של ייעוץ רוחני העוסקת בזוגיות אני משתמשת בכלים של נומרולוגיה ותקשור על מנת להתחבר אל המהות הנשמתית של שני האנשים המדוברים. (חשוב לציין שההדרכה הרוחנית של האדם האחר שומרת עליו ומאפשרת אך ורק למידע שרלבנטי ומקדם התפתחות להגיע, לכן אי אפשר לקבל מידע "ריכולי" עליו). 

שאלות שניתן לבדוק בייעוץ: 

  • האם הקשר נועד למימוש או לא 

  • האם השיעור שלנו עם האדם המדובר הסתיים כבר או לא 

  • מתי יהיה הזמן האידיאלי למימוש

  • מהם הפחדים והדפוסים שעוצרים את הזוגיות מלהתממש או להתפתח

  • הכוונה בנוגע לצעדי הפעולה הבאים שיקדמו את הקשר אל המקום הרצוי 

* ההכוונה ניתנת עבור קשרים שיש להם לפחות חודשיים של היכרות ולא לקשרים מאוד חדשים. 

 

** חשוב לי להבהיר שהמימד הרוחני ממנו הגענו הוא מימד של שפע. מבחינת הנשמה אין את ה"אחד", יש כמה כאלו. בכל נתיב שבו נבחר ללכת מחכות לנו נשמות מוכרות. יש לנו הרבה אופציות – הכל תלוי בנקודת ההתפתחות שלנו, בבחירה הנשמתית ובבחירה הארצית שלנו ברגע זה. על כן נאמר "הכל צפוי והרשות נתונה". 

הייעוץ אינו עוסק בחיזוי העתיד אלא בהכוונה!

הייעוץ מתקיים טלפונית

ייעוץ מלא אורך שעה ועלותו 500 ₪

יש גם אפשרות לייעוץ ממוקד של חצי שעה בעלות של 280 ₪

*הייעוץ הממוקד בנושא הזוגי מתאים להתייעצות בנוגע למערכת יחסים ספציפית אבל לא להתייעצות בנוגע לסוגיות חיים או חקירה של שיעורים נשמתיים. 

קצת עליי 

אני קרן סרדס, מתקשרת, הילרית, מאמנת אישית ומנחת סדנאות.

משלבת מספר כלים בעבודתי הרוחנית ביניהם: תקשור, נומרולוגיה, ריפוי אנרגטי ושחזור גלגולים. מתמקדת בעיקר בתחום הרוחני של תקשור התכנית הנשמתית ותקשור מהרשומות האקשיות, תקשור שעוסק במסע הנשמה בגלגולים השונים ובמרחב שביניהם. 

תחום נוסף אותו אני חוקרת כבר מספר שנים לעומק הוא התחום של זוגיות נשמתית בדגש עם קשר נשמתי מסוג להבות תאומות (Twin Flame). 

למדתי תקשור אצל טובי המתקשרים בעולם ביניהם: ג'יימס ואן פראג, טוני סטוקוול וגורדון סמית'

מלווה אנשים במסע שלהם לצמיחה, אנשים שנמצאים בנקודת מפנה משמעותית בחייהם וחשים קריאה פנימית לדייק את הדרך שלהם וליצור את השינוי המיטבי עבור עצמם.

הייעוץ אינו מתאים לכל אחד לכן אני מקיימת בדיקת התאמה כדי לוודא שההדרכה הרוחנית איתה אני מתקשרת מתאימה עבורך. 

ההדרכה שלי היא זו שחוברת אל ההדרכה הרוחנית שלך ומעבירה את המסרים ואת הריפוי. במימד הרוחני התאמה אנרגטית היא דבר מאוד חשוב לכן מבקשים המדריכים שלי לעבוד אך ורק עם אנשים אשר התדר האנרגטי שלהם מהדהד בהרמוניה עם התדר שלהם. 

במידה והתדר שלך נמצא פחות מתאים זה לא אומר שום דבר עלייך, זה בסך הכל אומר שהייעוץ שלי אינו מדוייק עבורך וכנראה שישנו הילר או יועץ שיהיה יותר נכון עבורך. 

בדיקת ההתאמה נעשית בתקשור לאחר שאני מקבלת ממך את שמך המלא ותאריך הלידה. 

תיאום שיחת ייעוץ נעשה דרך המייל. לבדיקת התאמה לפגישת הייעוץ שלי אנא מלאי את הפרטים והתשובה תישלח אלייך בהקדם האפשרי:

(רק שימי לב - לעיתים התשובה מגיעה לתיקיית הספאם)

רוצה ללמוד עוד על נושא הזוגיות בהיבט הנשמתי? 

בסדנה המוקלטת לזוגיות קארמתית אני מסבירה הכל 

זמן נוח לייעוץ:
bottom of page