top of page

לקוחות מספרות

תודה רבה על השיחה המרתקת, תודה על הנועם והאהבה שהקרנת, על שהשכלת להבין אותי, על ההסבר הסבלני והמעמיק, על העידוד ועל המבט קדימה. ובעיקר תודה על שהארת את האור בקצה המנהרה ועזרת לי להבין לעומקם דברים שלא הצלחתי להבין בשום מקום אחר.

נורית

 

רוצה להודות לך על מי שאת ומה שאת מביאה לעולם. המסרים שקיבלתי ממך היום היו מרגשים, מעצימים ומחזקים. כולי הכרת תודה על שהכרתי אותך ועל האור שאת מכניסה לחיי דרך הייעוד שלך. תודה.

בת שבע

הי קרן, רציתי להודות לך שוב על השיחה הפוריה, ההקשבה וההכלה. נתת מעל ומעבר למה שציפיתי. ממש כמו שיחה עם חברה טובה. תודה על הטיפים המקצועיים שהענקת לי מטוב ליבך. זה לא מובן מאליו. בהחלט איישם אותם בקרוב. הרגשתי מאוד טוב ומחוברת אלייך וחיזקת אותי מאוד בדרכי. את עובדת מהנשמה ומרגישים את זה. כשנתקלתי בחומרים שלך ידעתי שמתישהו אדבר איתך והנה הגיע הרגע המתאים. תודה מכל הלב.

איריס

 

קוראים לה קרן סרדס, ופגשתי אותה בתקופה מאוד סבוכה, קשה ואפלה בחיי.
היא יועצת רוחנית, ומאמנת אישית בעלת יכולות מיוחדות, וארגז כלים עשיר ונדיר במיוחד.
קרן אור יהיה שם ההולם אותה.
היא משכה אותי מהתהום שהייתי שרויה בה, עזרה לי למקד את המבט פנימה, ולהרחיב את המבט על החוץ, כיוונה אותי לאסוף וללכד את חומרי הבנייה הפנימיים שהיו שם אבל לא יכולתי לראות אותם לולא היא האירה אותם. היא שפכה אור על הדרך המדוייקת לי, וכמו אומנית רב תחומית בעלת חכמה פנימית עתיקה, היא מיצקה וחיזקה את הקירות הפנימיים שלי.
יכולתי בקלות להישבר לרסיסים וליפול, אבל היא לא נתנה לי ובזכותה, ממש בזכותה צלחתי את התקופה הזו בחיי ואפילו יצאתי חזקה, איתנה ומשוכללת ממנה, כאילו התקדמתי באיזה דור סמארטפוני שכזה.
חשבתי הרבה על מה אני אוכל לתת הלאה, כי זה המעגל האינסופי שנראה לי נכון...את מקבלת וממשיכה לתת למישהו אחר..וכך הלאה. וזו המתנה שאני יכולה לתת לכל אחד ואחת מכם... את השם של קרן האור שתוכל לחדור לחייכם ולגלות את האור השלם שחבוי בכם. 

מירב

קרן מקסימה, אני רוצה שוב להודות לך על הפגישה המיוחדת במינה. פגישה שהאירה את עיניי ויצרה לי בהירות לגבי המשך המסע שלי עם הבנה ברורה לגבי העבר והווה ודיוק בנוגע לייעוד שלי. הפגישה איתך היתה שונה מכל מפגש שהייתי בו עד היום... עוצמתית, ברורה ומדוייקת. אני מרגישה הרבה יותר רגועה, שלווה ומשוחררת. עברו כשלושה שבועות והדברים עדיין מהדהדים לי... מלא תובנות וחמלה כלפי עצמי. תודה, תודה, תודה!

נעמה

הי קרן! תודה על תקשור מדוייק, נעים, מעצים וקשוב. ראית את הנשמה שלי וצרכיה וכיוונת אותי למקום המדוייק לי. עצם הרוגע שלי והמשימות שהצבתי לעצמי לאחר התקשור מדייקים אותי למקום הנכון לי. תודה ושוב תודה.

שלומית 

הפגישות איתך תמיד נתנו לי חיזוק והכוונה טובה, אמונה, תחושת ביטחון, חיזקו את הבטחון העצמי שלי ותמיד סיפקו המון תמיכה. מעין ידיעה שיש מי שיכול לעזור במידה ואני צריכה הכוונה ושאני לא באמת לבד כמו שאני לפעמים מרגישה... 

נועה

קרן תומכת בי מאד בתהליך לא פשוט שאני עוברת. ממליצה להכנס לאתר שלה או פשוט להתקשר ולקבוע פגישה. מאמנת, מתקשרת, מטפלת... ובן אדם יותר מהכל.

לי

 

קיבלתי אנרגיה, אהבה, קבלה, אמונה בי, יכולת לראות את עצמי במקום הרבה יותר גבוה.

קרן עשתה את זה נפלא – הגעתי אליה במשבר עמוק ובלבול, ממשבר עמוק איכשהו כבר התחלתי לצאת ועדיין הרגשתי בלבול, בלבול ששיתק אותי.
אחרי שבוע הרגשתי שאני רוקדת, קופצת, שרה, נהנית. בפגישה דיברנו הרבה על פרפר ובערך אחרי שבוע מהפגישה לגמרי הרגשתי כנפיים ושוב תודה קרן, יש בך שילוב מעולה של עוצמות, יכולת לראות פוטנציאל בלתי נראה עדיין לגמרי, יכולת לחבר את אחר לעוצמות שלו, רגישות וקבלה.

אירנה

הגעתי לקרן בתקופה מאוד קשה ושפלה בחיי- בעיות בריאות, זוגיות רעה וקשיים משמעותיים בקריירה...

הייתי אבודה וניסיתי למצוא תשובות בכל דרך.... 

קיבלתי המלצות חמות על קרן והגעתי לשני מפגשים: האחד כמה ימים לפני ניתוח מורכב שהיה עליי לעבור ותקופה מאוד מבולבלת וכואבת והשני חודש וחצי לאחר הניתוח  אך עדיין בתקופה חלושה והרבה אי וודאות.

קרן ידעה כל כך להבין אותי, ולעזור לי למצוא את הכוחות שבי, שהיו קיימים - 

גיליתי את עצמי מחדש, והרגשתי שאני מקבלת תשובות על שאלות כה קשות ומשמעותיות. 

הלכתי בחיי להרבה מטפלים ואנשי רוח וברצוני לציין שקרן היא מופלאה- כל כך מגוונת בצורה שבה היא מצליחה ברגישות רבה להגיע אל האדם שמולה ומחזירה אותו אל האור, אל הטוב ואל המסלול הנכון....

האווירה אצלה בטיפול נעימה ביותר- החל ממוסיקת רקע, אורות נעימים , תה חם וריחות טובים מכל עבר.

היום 3 חודשים מאז שפגשתי את קרן לראשונה אני בקו הבריאות, חזרתי לעבוד בעבודה שאני מאוד מאוד אוהבת, עזבתי את הבן זוג שפגע בי ואפילו מצאתי זוגיות חדשה עם בחור מקסים שמתאים לי מאוד.

קרן בפירוש עזרה לי לעשות ניקיון בחיי 

אני ממליצה עליה בחום לכל אדם שרוצה לגדול ולהעמיק...

ע.

פגשתי בקרן ביום שישי בבוקר , תחילת שנת 2016.

לא הייתי בטוחה מי ומה אבל סמכתי על האינטואיציה שלי וזה כרגיל הצליח :)

באתי להתמקד ולוודא שאני מכוונת נכון ליעדיי השנה החדשה שהצבתי לעצמי ואכן יצאתי מחוזקת ומלאת אנרגיה.

קרן חידדה ודייקה לי וכן נתנה עצות ודגשים לייעול העבודה במישורים השונים, היא היתה מאוד קשובה, רגישה, מכילה, נעימה וכנה. הרגשתי כמו ילדה שמבקשת יד ממבוגר אחראי ואוהב לעזרה בהתקדמות וקרן אכן הושיטה לי יד ולב :) ממליצה בחום!!

סאני

היי קרן יקירה,  בפגישה הראשונה שלנו איחרתי מעט וכבר התחלת לבצע תקשור מרחוק. כשהגעתי התחלת לירות עליי מידע שמצאת אי שם בקוסמוס. החוויה שקיבלתי מולך הייתה חוויה של קשירה, קשרת לי את הדמיון למציאות ואת התת מודע למודע. דברים שעולים לי עד היום. מתקשרת, מקשרת, קושרת ואפילו מחברת את התמונה הכללית שלא הייתה גלויה נגד עיניי. תודה על הזכות להכיר אותך מכמה צדדים מה שבטוח את מדהימה בכולם.

עדי

את קרן אני מכירה ואוהבת ובעיקר מעריכה מעל לעשרים שנה. היא חכמה, היא מדברת לעניין וישירה בלי להתנצל וליום הולדתי הארבעים הלכתי אליה לפגישה. אני - צינית באמונה שלמה, מאופקת בלי מעצורים ומתמסרת בקלות אחרי דרך חתחתים קיבלתי שעה וחצי של תובנות משמעותיות על עצמי ולאן (אם לא אתן לפחד לשלוט) אני הולכת.

אני ממליצה לכל מי שנמצא בשאלה או מחפש כיוון או סתם צריך איזה פנס שיכוון למקום הנכון - לדבר עם קרן." 

נגה

 

עוררת בי מודעות כלפי עצמי וכלפי יחסים שלי עם הסביבה. השילוב של התקשור והפרקטיקה- מה אפשר לעשות בשביל לשנות, הוא שילוב מנצח עבורי כי לא יצאתי מהפגישה רק עם טקסט ומחשבות, יצאתי מהפגישה וידעתי בדיוק מה אני רוצה וצריכה לשנות בשביל עצמי. תודה קרן. 

רותם

bottom of page