top of page
House Icon
Pointed Witch Hat

קורס תקשור 

מסע הנשמה

Blue Sparkles

קורס תקשור מסע הנשמה הוא קורס ההמשך לקורס תקשור ההדרכה הרוחנית. 
אם בקורס הראשון למדנו ותירגלנו יכולות תקשור בסיסיות בקורס הזה נרצה להבין יותר לעומק את מסעה של הנשמה בין הגלגולים וברמה הפרקטית נלמד לעבוד עם כלים מקצועיים יותר שיכולים לשמש אותנו גם בעבודה שלנו עם בקליניקה הייעוצית או הטיפולית. 

בקורס הזה אני שמה דגש על התאוריה של מעבר הנשמה מהחיים האלה אל המרחב שבין הגלגולים ומשם בחזרה אל גלגול חיים חדש. 

All Videos

All Videos

צפייה בסרטון

הקורס הזה מתאים יותר לאלו העוסקים בתחום הטיפול / ייעוץ / אימון אישי 
מכיוון שההסתכלות והכלים איתם נעבוד בקורס הזה מתאימים לעומק של עבודת ריפוי המאפשרת שחרור דפוסים מגבילים אשר מקורם בטראומות נשמתיות מחיים קודמים.
בנוסף נרכוש כלים המיועדים לייעוץ והכוונה ומתאימים יותר לעבודה עם לקוחות. 

תכני הקורס: 

הרשומות האקשיות וגלגולי עבר - בקורס הזה נכיר את הרשומות האקשיות יותר לעומק ונלמד לקרוא גלגולי חיים קודמים.

ריפוי בגלגולים - נלמד לשלוח ריפוי לטראומות מגלגולי עבר ולעשות תיקון לסיפור בטכניקה שמאפשרת ריפוי תאי לזכרונות הנשמתיים. 

היכרות עם התכנית הנשמתית - מהי התכנית הנשמתית וכיצד ההבנה שלה יכולה לשפר את חיינו? נרצה ללמוד לקרוא את התכנית ולקבל הכוונה עבור המתייעץ בתחומי החיים השונים. 

עבודה עם מטוטלת - המטוטלת היא כלי עבודה אשר עוזר לנו לדייק את תשובות ההכוונה ולקרוא מידע באופן מדוייק יותר מהתכנית הנשמתית. אנחנו יכולים להשתמש במטוטלת ככלי הילינג וגם כמובן ככלי לדיוק התשובות המתוקשרות מההדרכה הרוחנית. 

קשרים זוגיים ומשפחתיים - קשרים קרובים בהם אנחנו חווים יחסים אינטימיים (זוגיים, משפחתיים או חבריים) נקבעים מראש בתכנית הנשמתית. נרצה להבין כיצד הנשמה עושה את הבחירות הנשמתיות הללו וכיצד הן מתמזגות עם הבחירות הארציות שלנו כאן ועכשיו. 

* כל המפגשים כוללים מדיטציות ריפוי מונחות אשר מוקלטות ונשלחות אליכם בסוף כל שיעור ובנוסף המפגשים כוללים תרגול בזוגות אשר מתבצע בחדרי זום נפרדים. 

אני מאמינה כי יכולת הריפוי מצויה בכולנו וזוהי זכותנו הטבעית להנות מחיבור ישיר אל אנרגיית הבריאה ולהדרכה הגבוהה שלנו.

בסדנאות ובקורסים שלי אני מנחה ומקנה כלים למימוש החיבור הזה.

קצת עליי

20220112_151844.jpg

אני קרן סרדס, מתקשרת, הילרית, מאמנת אישית ומנחת סדנאות.

משלבת מספר כלים בעבודתי הרוחנית ביניהם: תקשור, נומרולוגיה, ריפוי אנרגטי ושחזור גלגולים. מתמקדת בעיקר בתחום הרוחני של תקשור התכנית הנשמתית ותקשור מהרשומות האקשיות, תקשור שעוסק במסע הנשמה בגלגולים השונים ובמרחב שביניהם. 

תחום נוסף אותו אני חוקרת כבר מספר שנים לעומק הוא התחום של זוגיות נשמתית בדגש עם קשר נשמתי מסוג נשמות משלימות או Twin Flame. 

למדתי תקשור אצל טובי המתקשרים בעולם ביניהם: ג'יימס ואן פראג, טוני סטוקוול וגורדון סמית'

מלווה אנשים במסע שלהם לצמיחה, אנשים שנמצאים בנקודת מפנה משמעותית בחייהם וחשים קריאה פנימית לדייק את הדרך שלהם וליצור את השינוי המיטבי עבור עצמם.

בימים אלו אני עובדת על גרסה עדכנית ומקוצרת של הקורס ובקרוב אפרסם את מתכונתו החדשה. 

אתם מוזמנים למלא את טופס ההתקשרות ותהיו הראשונים להתעדכן בכל הפרטים.

ובנתיים עד שאצא לדרך עם הקורס יש לך כאן טעימה קטנה להתנסות אישית:

סדנה דיגיטלית לתקשור עם ההדרכה הרוחנית

 

אורך הסדנה קצת יותר משעתיים ובה יש לך הרצאה המחולקת לראשי פרקים ו-3 קבצי מדיטציה להם ניתן להאזין בנפרד.

את כל הפרטים על הסדנה הדיגיטלית לתקשור עם ההדרכה הרוחנית ניתן למצוא כאן:

תשובות לשאלות נפוצות: 

האם כל אחד יכול לתקשר או שזו יכולת שנולדים איתה?  

 היכולת לתקשר היא יכולת שקיימת בכולנו וכולנו משתמשים בה כל הזמן בין אם אנחנו מודעים לכך או לא. היכולת הזו קיימת בנו בדיוק בדיוק כמו היכולת לצייר או לנגן על פסנתר - חלקנו נהייה טובים יותר וחלקנו פחות. כשיש לנו משיכה טבעית וסקרנות בנוגע למשהו זה בדרך כלל איתות מההדרכה הרוחנית שלנו שהדבר הזה נכון עבורנו. לכן, אם תקשור מעניין ומסקרן כנראה שהנשמה מבקשת מכם להפתח אליו. 

האם תקשור מותר על פי היהדות? 

תקשור הוא יצירת קשר עם העולמות הגבוהים. כמו כל דבר אחר, אם אנחנו משתמשים בו כדי לעשות טוב עבור עצמנו ועבור אחרים אין שום דבר פסול בזה. רוב הרבנים שמקיימים פגישות ייעוץ וריפוי הם מתקשרים בעצמם כך שאין איסור על כך מבחינת היהדות. 

האם התקשור מפריע לנשמות הנפטרים? 

כלל וכלל לא. אנחנו לא יכולים להפריע להם והם לא יגיעו רק כי אנחנו מעוניינים לדבר איתם. הם מגיעים מתוך הבחירה החופשית שלהם ולרוב הם גם מאוד נרגשים ליצור קשר ולתת לכם איתות שהם אתכם. 

האם אני אתחיל לראות ולשמוע דברים מפחידים?

התקשור מגיע אל כל אחד מאיתנו דרך חושים שונים (נלמד על כולם בקורס) אולם דרך בתקשורת הזו היא שונה מהדרך בה אנו חווים את חמשת החושים הארציים שלנו. המראות והמסרים מגיעים בעיני ובאוזני הרוח ולכן אין בזה דבר מפחיד. ישנם אנשים שיכולים גם לראות באמצעות החושים הארציים שלהם אבל זה דיי נדיר ובמידה ותבקשו מהמדריכים לא לראות בחושים הארציים אתם לא תראו.  הקורס נועד כדי ללמד אתכם לתקשר עם העולמות שמעבר באופן מסודר, מוגן והדרגתי. אין שום דבר מפחיד בחיבור הזה להפך, החיבור הזה מרגש ומעצים.