סדנת תקשור

בנושא

זוגיות קארמתית

(Soulmates & Twin Flame)

מערכות היחסים שלנו הן כולן קארמתיות. לאורך גלגולי החיים השונים אנו פוגשים את אותם האנשים שוב ושוב, ובכל פעם אנחנו ממשיכים מאותו המקום בו הפסקנו בנקודת החיים הקודמת. 

בני הזוג שלנו הם לא אקראיים, הם סולמייטס (Soulmates) שלנו ומביניהם ישנם גם כאלו שהם להבות תאומות (Twin Flame). בסדנה נלמד להכיר לעומק את שני המושגים האלו. 

כל מפגש זוגי שיש לנו בחיים האלה תוכנן בהסכמת שני הצדדים הנוגעים בדבר ולכל הסכם כזה ישנו חוזה נשמתי הכולל בתוכו את מה שהנשמות בחרו לחוות זו מול זו במפגש הארצי שלהם.

לא כל מפגש זוגי נועד להוביל לנישואים והקמת משפחה. ישנם מפגשים זוגיים שבאו ללמד אותנו שיעור ולסייע להתפתחות שלנו וזהו כל תפקידם. השאיפה של הנשמה היא תמיד לרפא פצעים עתיקים ולהמשיך להתפתח.  

 

כיצד נכתבים החוזים הנשמתיים האלו? איך הנשמה מחליטה את מי היא תפגוש בחיים האלו? ומה בדיוק קורה שם במרחב שבו הנשמות מסכמות את החיים שזה עתה הסתיימו ומתחילות להתכונן אל מעגל החיים החדש העומד בפניהן? 

כדי לענות על כל השאלות האלה הכנתי עבורכם סדנת תקשור בה, לא רק תחשפו לידע הרוחני בנושא, אלא גם תוכלו להתנסות בחווית התקשור. בסדנה הזו נצא למסע תודעתי שייקח אותנו אל המרחב שבין הגלגולים להזכר בחוויות חיים קודמות אשר עיצבו את הבחירות הזוגיות שהנשמה שלנו לקחה על עצמה בחיים הנוכחיים.  

במהלך הסדנה תתרגלו: 

- מדיטציות תקשור בדימיון מודרך

- העלאת תדר ושינוי מצב תודעתי למצב תקשור 

- חיבור אל ההדרכה הרוחנית האישית

- קבלת מסרים ותובנות בנוגע למסע חייכם

במפגש חוויתי ומרתק נצא לסיור במרחב שבין הגלגולים כדי להבין את הבחירות הנשמתיות שלנו בכל מה שנוגע לזוגיות. נקבל הצצה לגלגולי חיים קודמים בהם חווינו חוויות משמעותיות אשר עיצבו את הבחירות הזוגיות שלנו בגלגול הנוכחי ונתבונן במערכות יחסים ספציפיות בחיינו מזווית המבט של הבחירה הנשמתית.

ולבסוף נקיים מדיטציית זימון עוצמתית לזוגיות הנכונה והמיטבית עבורנו בחיים האלה או לריפוי הזוגיות הקיימת. 

* הסדנה מיועדת לכל מי שמעוניין להרחיב את הידע הרוחני שלו ולפתח בעצמו את יכולת האינטואיציה והחיבור למימדים הגבוהים. אין שום צורך בניסיון קודם. 

איפה? מתי? כמה? 

קצת עליי

שמי קרן סרדס. אני מתקשרת, הילרית, מאמנת אישית ומנחת סדנאות...

20220112_150002_edited_edited.jpg

הסדנה תתקיים ב-Zoom ביום שלישי, ה-22.2.22 בין השעות 19.30 – 22.00

(הזום יהיה פתוח כבר מ-19.00 כדי שלא נתעכב על עניינים טכניים. אנא מכם התחברו בזמן)  

עלות ההשתתפות: 80 ₪

* שימו לב! לאחר התשלום תועברו לדף בו נמצא קישור ההרשמה בזום! 

 אנא הקפידו למלא כתובת מייל מדוייקת על מנת שלינק הכניסה למפגש יגיע אל כתובת המייל שלכם ללא תקלות. במידה ולא קיבלתם את המייל עם הקישור צרו איתי קשר בהקדם ולא ברגע האחרון בבקשה. 

* לא ניתן יהיה לקבל הקלטה של הערב! ההרשמה מיועדת רק למי שפנוי להשתתף בזמן אמת. 

ההרשמה נסגרה! 

Sketched Notice Board

קורס תקשור  - מסע הנשמה 

2 מחזורים חדשים נפתחים

במרץ 2022 בזום!

כל הפרטים כאן