סדנת זוגיות קארמתית

(Soulmates & Twin Flame)

מערכות היחסים שלנו הן כולן קארמתיות. לאורך גלגולי החיים השונים אנו פוגשים את אותם האנשים שוב ושוב, ובכל פעם אנחנו ממשיכים מאותו המקום בו הפסקנו בנקודת החיים הקודמת. הרבה פעמים במערכות יחסים עומדים בינינו דברים לא ברורים; זה יכול להיות כעסים, נוקשות, קושי לסלוח, קושי להתמסר, חשדנות, קנאה מופרזת או כל דבר אחר שהבאנו מיחסינו בחיים קודמים. תת המודע שלנו זוכר מה חווינו עם נשמות אחרות בסיטואציות קדומות והדינמיקה בינינו מיד משתחזרת. 

 

בני הזוג שלנו הם לא אקראיים, הם סולמייטס (Soulmates) שלנו ומביניהם ישנם גם כאלו שהם להבות תאומות (Twin Flame). בסדנה נלמד להכיר לעומק את שני המושגים האלו. 

כל מפגש זוגי שיש לנו בחיים האלה תוכנן בהסכמת שני הצדדים הנוגעים בדבר ולכל הסכם כזה ישנו חוזה נשמתי הכולל בתוכו את מה שהנשמות בחרו לחוות זו מול זו במפגש הארצי שלהם.

לא כל מפגש זוגי נועד להוביל לנישואים והקמת משפחה. ישנם מפגשים זוגיים שבאו ללמד אותנו שיעור ולסייע להתפתחות שלנו וזהו כל תפקידם. השאיפה של הנשמה היא תמיד לרפא פצעים עתיקים ולהמשיך להתפתח.  

 

כיצד נכתבים החוזים הנשמתיים האלו? איך הנשמה מחליטה את מי היא תפגוש בחיים האלו? ומה בדיוק קורה שם במרחב שבו הנשמות מסכמות את החיים שזה עתה הסתיימו ומתחילות להתכונן אל מעגל החיים החדש העומד בפניהן? 

כדי לענות על כל השאלות האלה הכנתי עבורך הרצאה קסומה ומיוחדת במהלכה אני אחשוף בפניך את כל מה שאני יודעת על חוזים נשמתיים זוגיים שהנשמה מכינה עבור עצמה. אבל רק לדבר על זה לא מספיק: 

 

בסדנה הזו נצא למסע תודעתי שייקח אותנו אל המרחב שבין הגלגולים להזכר בחוויות חיים קודמות אשר עיצבו את הבחירות הזוגיות שהנשמה שלנו לקחה על עצמה בחיים הנוכחיים.  

מהרגע שאנחנו נולדים אל העולם הזה אנחנו לא זוכרים באופן מודע את כל אותם הסכמים שערכנו עם נשמות אחרות. אבל הבריאה היא חכמה ולכן דאגה שבכל זאת רמה מסויימת של זכרון תופעל אצלנו ובעקבותיה יעלו תחושות ורגשות שיספרו לנו על התפקיד של כל אדם בחיינו. אם מישהו מאוד מרגש אותנו זה לא בגלל הגובה או צבע העיניים שלו, זה בגלל שהנשמה נזכרת שהיא מכירה את הנשמה הזאת ועולה בה התרגשות שמרגישה כמו הידלקות ובעקבותיה אף התאהבות.

מה ביקשה הנשמה שלך לחוות במישור הזוגי בחיים האלה?

אלו שיעורים זוגיים הביאו איתם בני/בנות הזוג המשמעותיים בחייך? 

ומהו התיקון הזוגי שהנשמה שלך מבקשת? 

במפגש חוויתי ומרתק נצא לסיור במרחב שבין הגלגולים כדי להבין את הבחירות הנשמתיות שלנו בכל מה שנוגע לזוגיות. נקבל הצצה לגלגולי חיים קודמים בהם חווינו חוויות משמעותיות אשר עיצבו את הבחירות הזוגיות שלנו בגלגול הנוכחי ונתבונן במערכות יחסים ספציפיות בחיינו מזווית המבט של הבחירה הנשמתית.

ולבסוף נקיים מדיטציית זימון עוצמתית לזוגיות הנכונה והמיטבית עבורנו בחיים האלה או לריפוי הזוגיות הקיימת. 

איפה? מתי? כמה? 

לקרוא קצת עליי

הקליקו כאן 

הסדנה תתקיים בבית ללדת , מנורת המאור 2, נחלת יצחק, תל אביב

(5 דקות מעזריאלי) ביום רביעי, ה-31.7.2019 בין השעות 18.30-21.30  

עלות הסדנה: 270 ₪

הכרטיסים אזלו! 

נפגש בסדנה הבאה... 

* משתתפי הסדנה יקבלו קבצים מוקלטים של כל המדיטציות המתוקשרות שיועברו בסדנה 

כדי לקרוא קצת עליי ניתן להקליק כאן. 

ליצירת קשר וקביעת ייעוץ רוחני בנושא זוגיות הקליקו כאן.

אם תרצו לקרוא קצת על נשמות משלימות להלן מספר מאמרים  בנושא: 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon