top of page

שפת האור

שפת האור היא טכניקת ריפוי עתיקה שעוברת מדור לדור ומגיעה מהקורנדרוס (Curanderos), ההילרים המרפאים של שבט המאיה והאצטקים. טכניקת הריפוי הזאת עובדת עם צורות גיאומטריות וצבעים אשר מוטמעים בשדה האנרגטי של האדם על מנת לאפשר לו את הביטוי והמימוש שלל המציאות המיטבית ביותר עבורו.

במילים פשוטות יותר שפת האור היא טכניקה לזימון מציאות.

הצורות והצבעים נבחרים באופן אינטואיטיבי על ידי המטפל באופן ספציפי עבור כל אדם בהתאם לצרכיו האישיים.

עם שפת האור ניתן לעבוד בשתי דרכים: האחת היא בשידור של הצורות אל השדה של המטופל והדרך השנייה היא בכתיבה של גריד. גריד הוא כמו מפה אנרגטית שמחזיקה את הצורות והצבעים בסדר מסויים ולאחר הפעלתו הוא מתחיל לפעול על השדה האנרגטי ולייצר את השינויים הנדרשים.

את הדברים שאנחנו מזמנים לחיינו אנחנו צריכים להיות מוכנים להכיל ולקבל ולכן כל גריד מייצר תנועה בחיינו שתאפשר בסופו של דבר לדברים להגיע. התנועה הזאת יכולה להוביל אותנו להתמודדות עם אתגרים שנמנענו מהם עד עכשיו ותשלח אותנו לעשות עבודה פנימית אשר תאפשר את הסרת המחסומים העומדים בינינו ובין הדברים שאנחנו מבקשים לממש.

ישנם שני סוגים של גרידים שאני כותבת עבור לקוחותיי:

Screenshot_20230516_183548_LightLanguage.jpg

גריד אישי  (לאיזון 7 הצ'אקרות)

הגריד האישי הוא גריד אשר עובד על מערכת הצ'אקרות כאשר כל צורה "יושבת" על צ'אקרה אחרת ומעניקה לה את התנועה והאיכויות שהכי נדרשות בה. כך איזון כל 7 הצ'אקרות מאפשר לאדם להסתנכרן עם האנרגיה האותנטית שלו ולדייק את התנועה על נתיב החיים הנכון ביותר עבורו.

התנועה הזו עוזרת לאדם להשיל אנרגיה מיותרת שסיימה את תפקידה ולמגנט את המטרות שהציב לעצמו ומשאלות ליבו.

הדרך שבה אני מכינה את הגריד היא בתקשור באמצעות מטוטלת כך נבחרים הצורות והצבעים המדוייקים ביותר עבור האדם המתוקשרים מההדרכה הרוחנית שלו.

גריד עובד על השדה בצורה מאוד עוצמתית ולכן בימיםם הראשונים יכול לגרום לעייפות, חלומות מאוד מוחשיים ולפעמים גם קצת חולי. כל אלה הם ביטוי של ניקוי והשלה של כל מה שמיותר מהשדה האנרגטי.   

כלל חשוב: לא ניתן לכתוב גריד עבור אדם ללא הסכמתו לכן חשוב שהמזמין ירכוש את הגריד עבור עצמו או עבור ילדיו (עד גיל 18). 

 

עלות גריד אישי: 160 ₪

* לאחר הרכישה אני מכינה עבורכם את הגריד האישי ושולחת אותו בצירוף הוראות הפעלה ופירוט של האיכויות שנבחרו אישית עבורכם בתקשור. הגריד יישלח אליכם תוך 48 שעות לכל היותר.

גריד ממוקד מטרה  (גריד  49  צורות להשגת מטרה ספציפית)

גריד ה-49 הוא גריד אשר מניע ומקדם מבחינה אנרגטית נושא ספציפי אשר האדם מעוניין לקדם. אנחנו משתמשים בגריד הזה לזימון של כל דבר בחיינו: זוגיות מיטבית, מציאת עבודה, הקמת עסק, הגדלת ההכנסות, מכירה/קנייה של נכס, ריפוי של מערכות יחסים וכל דבר העולה על דעתכם. הזימון בדרך כלל תחום בתקופת זמן המצויינת בכותרת הגריד ולכן מתאים למטרות שאנחנו מעוניינים להשיג בהווה. 

הזמנת הגריד כוללת שיחה בת 20 דקות איתי לדיוק המטרה באמצעות המטוטלת.

לאחר התשלום אני אצור קשר לקביעת שיחת הדיוק ולאחר הכנת הגריד אני אשלח אותו אליכם למייל. 

הדרך שבה אני מכינה את הגריד היא בתקשור באמצעות מטוטלת כך נבחרים הצורות והצבעים המדוייקים ביותר עבור האדם המתוקשרים מההדרכה הרוחנית שלו.

גרידים יוצרים פעילות ותנועה בשדה האנרגטי אשר תבוא לידי ביטוי בתהליכי התפתחות פנימיים, עייפות, וגם שינויים במציאות החיצונית ולכן חשוב לא להעמיס על אדם יותר מדיי גרידים בו זמנית. ההמלצה שלי היא להמתין בין גריד לגריד כדי לוודא שאינכם חווים עומס אנרגטי. 

גריד לריפוי מערכת יחסים - גריד מטרה יכול להיות גם גריד אשר עובד על מערכת יחסים ספיציפית בחיינו על ובו אנחנו נגדיר את האיכויות שאנחנו רוצים שיבואו לידי ביטוי בקשר.

רק כלל חשוב: הגריד יכול להיכתב אך ורק בהסכמה ובידיעה של שני הצדדים. 

ובנושא הזה הערה חשובה בנוגע לכל סוגי הגרידים: לא ניתן להזמין גריד אשר מטרתו קשורה לאדם אחר ללא הסכמתו של האדם. גרידים אשר ייכתבו ללא יושרה וכוונה נקייה יתפוגגו ולא יפעלו בשדה של האדם.

עלות גריד 49:  460 ₪  

 

** כנגד התשלום תינתן קבלה בעבור רכישה בחו"ל אשר אינה קבילה להחזר מע"מ בישראל

Screenshot_20230516_184425_LightLanguage.jpg

דוגמה לגריד לזימון זוגיות:

bottom of page