top of page

על ביבי, היטלר וגלגולי נשמות


תודה לביבי שבאמצעות נאום היטלר העביר לי מסר מההדרכה הרוחנית!

אתמול לקחתי לי יום מנוחה, הגוף שלי ביקש לנוח. אז עשיתי לי מרתון האזנה לתקשורים מהביקור האחרון של קריון בארץ (קריון הוא יישות רוחנית המתוקשרת מזה שנים ע"י אדם בשם לי קרול). באחד התקשורים טען קריון שנשמה של יהודי תמיד מתגלגלת כיהודי, אמונה הרווחת גם בזרם הקבלה. אני מנסיוני הקשור בתקשור עם ההדרכה הגבוהה ושחזורי גלגולים שלי ושל לקוחותיי - לא מסכימה עם הטענה הזאת אבל כמובן שאני פתוחה תמיד לחקירה ושאלה. אז אחרי כמה שעות של האזנה למידע רוחני גבוה הייתי חייבת לישון קצת כדי להטמיע את הכל וכשפרשתי לשנת צהריים ביקשתי מההדרכה שלי לתת לי את הפרספקטיבה הגבוהה על סוגיית הגלגולים של הנשמה היהודית ולהעביר לי מידע בזמן השינה.

וכך היה: חלמתי שאני פוגשת את היטלר. ידעתי שהוא היטלר אבל הוא נראה היה אחרת. הוא נראה כמו גבר ישראלי ממוצא מזרחי וגם דיבר עברית. אבל אני ידעתי שהוא היטלר ושאלתי אותו: "מכל המקומות בעולם, איך זה שבחרת לחזור דווקא לפה?" זאת אומרת מה שהתכוונתי לשאול זה איך בחרת להתגלגל דווקא כאיש יהודי בישראל? והוא מצידו ענה לי בפשטות: "למה לא?"

קיבלתי את התשובה שלי וזה הסתדר לי מאוד עם מה שאני כבר יודעת, שהאתגר של נשמה הוא ללמוד כל שיעור מכל זווית לימוד אפשרית, זאת אומר שאם בגלגול אחד היית גדול צורר היהודים הגיוני שבגלגול הבא תצטרך ללמוד איך זה מרגיש להיות יהודי. איך הנשמה שהיתה היטלר תלמד את השיעורים שלה אם היא לא תחווה על בשרה מה זה להיות יהודי או בן מיעוט נרדף אחר?

אני לא אומרת לכם פה שאני יודעת שהיטלר חי כרגע בינינו. מה שאני אומרת זה שההדרכה ענתה לי על השאלה במטאפורה והשתמשה בהיטלר כדי להמחיש לי את המסר, שאין הכרח שיהודי תמיד יתגלגל כיהודי. הנשמה תמיד תבחר בגלגול שמשרת את התפתחותה האישית בדרך הטובה ביותר.

החקירה לא הספיקה לי. חששתי שאולי החלום היה תוצר של המחשבות שלי ולא באמת מסר מגבוה אז ביקשתי מההדרכה: אם החלום על היטלר הוא אכן תשובה מכם תנו לי בבקשה סימן שיגרום לי לבטוח בתשובה. כעבור מספר שעות אני נכנסת לפייסבוק והוא מוצף בתמונות של.... היטלר! נאום ביבי על פגישת היטלר והמופתי עורר תגובות נסערות וכך יצא שפרצופו של היטלר מרוח לי על כל הפייסבוק.

נפלאות ונסתרות הן דרכי ההדרכה ולכן חשוב תמיד לבקש סימן אם זה מההדרכה ואם זה מנשמות שנמצאות בצד האחר כיוון שהתשובה או הסימן שינתנו תמיד יפתיעו אתכם. הסינכרון האלוהי שמתרחש בינינו הוא מעורר פליאה והוא בדיוק בא להמחיש לנו שאנחנו לא לבד וכולנו מחוברים.

אני מודה להדרכה על כך שהעבירה לי מסר חשוב על גלגולי נשמות ובמיוחד אני מודה לה על מסר אישי עוד יותר גדול: ללמוד לבטוח במידע שיש לי גם אם הוא מנוגד למידע שמגיע ממתקשר אחר בעל שם ככל שיהיה.

אני לא מתיימרת להגיד פה מי צודק ומי לא, להפך - מה שאני מבינה זה שאין שום הנחה שהיא חד משמעית. הכל נכון. זה נכון שאנחנו לרוב מתגלגלים כיהודים (רובנו למשל היינו בשואה) וזה נכון שלפי הצורך הנשמתי שלנו נהייה גם אנשים אחרים, לאו דווקא יהודים, כדי ללמוד שיעורים ואתגרים שהם חיוניים להתפתחות האישית שלנו. האמת היא לא אבסולוטית, זה השיעור החשוב ביותר שלמדתי במימד הרוחני. בדיוק כפי שהאמת שלי כיהודיה אינה נכונה יותר מהאמת של אחמד המוסלמי ולהפך. זהו המסר של העידן החדש, אנחנו חיים במימד רב גוני ואל לנו להגביל עצמנו לחד גוניות מכל סוג שהוא. יש מקום לאמת של כולנו.

346 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page