top of page

האם גם אתם 'אמפתיים'?

עודכן: 25 באפר׳ 2021


האם יצא לכם לשמוע את המונח 'Empaths' בהתייחסות לאנשים בעלי רגישות רוחנית? אמפתיים הם אנשים בעלי יכולת רוחנית מפותחת אשר מתבטאת ברגישות יתר לסביבה. המורכבות האנרגטית העדינה של האמפתיים הופכת אותם לאנשים בעלי יכולת הזדהות גבוהה אשר גורמת להם להרגיש את מה שהאחר חווה. אנשים אמפתיים מושפעים מאוד בקלות מאירועים המתרחשים סביבם וקולטים באופן מוגבר אנרגיה ואינפורמציה מאנשים, מקומות ומצבים.

רבים מהם כל כך רגישים שהם מתקשים לתפקד במישור הארצי מכיוון שקשה להם לעבוד במקומות עבודה המוניים, קשה להם לעסוק במקצועות בנאליים, יש להם קושי עם חומר לכן גם התנהלות כלכלית היא דבר מאתגר עבורם ומסיבות כאלו בעיקר הם מתקשים לעבוד, להתפרנס ואף לממש את ייעודם המקצועי.

הקושי שלהם מחשיפה לסביבה נובע מכך שבמצבים הללו הקולטנים שלהם מוצפים באינפורמציה ובאנרגיות של אנשים אחרים. הם מאוד אינטואיטיביים ומקבלים באופן קבוע הרבה יותר מידע ממה שנאמר להם כיוון שיש להם יכולת טבעית לקרוא אנרגיה. אולם כאשר "המיכל" שלהם מוצף הם חשים עייפים ומותשים ועשויים אף לחוש מועקה ואפילו חרדה.

האדם האמפטי רגיש לכאב האחר ובמיוחד לכאב של החלשים וחסרי האונים. הוא מאוד רגיש למצבי תוקפנות או עוינות שיכולים ממש לשבש את המערכת שלו.

אנשים אמפטיים צריכים ללמוד לשמור על עצמם; להמנע מקומות המוניים ולהתרחק ממצבים או אנשים שהאנרגיה שלהם צורמת או לא נעימה עבורם. לרוב הם זקוקים לזמן עם עצמם לעיבוד ומילוי מצברים וצלילה לעולמם הפנימי כדי להתנתק מהשפעות הסביבה.


תפקידם של האמפתיים על כדור הארץ עכשיו הוא מאוד חשוב: הם באו לרכך את האנרגיה האגרסיבית שהמין האנושי יצר על כדור הארץ ולסייע בהפצת האור. הם אמפתיים, לכן קל יותר עבורם לחוש חמלה ולפזר אנרגיה של אהבה בעולם. השדה האנרגטי של האדם האמפתי הוא שדה מפותח ורחב אשר אוסף אנרגיה, משמר ואף מעלה את התדר באופן טבעי ובכך תומך בתהליך העלאת התדר הקולקטיבי של האנושות וכדור הארץ. הם לא צריכים לעשות משהו מיוחד, הם לא צריכים ללמוד משהו מיוחד, הם רק צריכים ל ה י ו ת.


המידע הזה ניתן לנו עכשיו כיוון שהוא יכול "לשחרר" רבים מהאמפתיים מהקושי או האשמה על כך שקשה להם לתפקד וגם לעודד סובלנות כלפיהם מצד קרוביהם שלעיתים יכולים להיות מודאגים או חסרי אונים אל מול הקושי התפקודי והרגשי שלהם.

להיות אדם אשר מחזיק אנרגיה, מתמיר אותה ומפיץ אותה בחזרה לסביבה זה תפקיד לא קל. האמפתיים הרבה פעמים מרגישים מותשים וכבדים מהאנרגיה השלילית אותה הם מתמירים עבור העולם. האנרגיה הזאת הרבה פעמים מעוררת בהם חרדות וגם דכאון. קשה להם לסנכרן בין האנרגיה שלהם עצמם לבן האנרגיה של הסביבה. בעולם קיימים אמפתיים ברמות שונות ומגוונות. ביניהם ישנן גם נשמות שלא ירדו אל כדור הארץ הרבה מאוד זמן והשהות כאן היא לכן לא קלה עבורם. אולם אותן נשמות מיוחדות נקראו להגיע אל הכדור בשעה זו על מנת לסייע במשימת הפצת האור.

על מנת שהם יוכלו לעשות זאת הם צריכים ללמוד לסנכרן את האנרגיה שלהם עם האנרגיה של העולם הזה. הם צריכים להכיר ברגישות המערכת שלהם וללמוד לעבוד עם האנרגיה שסביבם, לנקות את השדה האנרגטי מכל מה שהם אספו בדרך, להטען באנרגיה חיובית ומאזנת וללמוד להקשיב לאינטואיציה המפותחת שלהם.


אז איך תדעו אם אתם ‘אמפתיים’?


יש לכם כאן רשימה של מאפיינים. רמת הרגישות של ה’אמפתיים’ משתנה מאדם לאדם. חלק מכם יזדהו עם רוב הדברים הכתובים ואחרים יזדהו רק עם חלק. אם אתם מזדהים עם לפחות 5 מהם סביר להניח שאתם סוג של 'אמפתיים':

 • אתם מזדהים בקלות עם רגשות של אחרים

 • אתם מזדהים עם כאב פיזי של האחר

 • יש לכם אינטואיציה מפותחת לגבי אירועים שעומדים להתרחש

 • לעיתים אתם חולמים חלומות עם מסרים

 • אתם מאוד רגישים לבעלי חיים

 • כשאתם נכנסים לחדר אתם מייד מרגישים אם האנרגיה היא שלילית או חיובית

 • קשה לכם להימצא במקומות צפופים והמוניים

 • אתם זקוקים להרבה שעות מנוחה וזמן של פרטיות עם עצמכם כדי למלא מצברים

 • אתם קצת חולמניים ולכן לפעמים קשה לכם להתרכז

 • כסף ונושאים חומריים תמיד היו אתגר עבורכם

 • קשה לכם לעבוד הרבה שעות. אתם זקוקים להרבה זמן מנוחה

 • מצבים של קרבה ואינטימיות יכולים להציף אתכם

 • קשה לכם להציב גבולות

 • קשה לכם לשמוע ויכוחים וצעקות

 • אתם הרבה פעמים מרגישים לא שייכיםהרבה אמפתיים הגיעו לקורסי התקשור שאני מעבירה עד היום. הם מגיעים כיוון שבקורס הם מקבלים כלים אנרגטיים לנקות את ההילה שלהם, להתמיר את האנרגיה ביתר קלות ובכך להקל על העומס האנרגטי שהם סוחבים. על הדרך הם אף נפתחים לאפשרות של מימוש ייעודם המקצועי כהילרים ומרגישים בעקבות כך שהם סוף סוף מצליחים "לחבר בין העולמות" ולהתחיל להרגיש בבית כאן בעולם הזה.


אם יש ביניכם אמפתיים המעוניינים ללמוד לעבוד עם האנרגיה שלהם, לאזן את עצמם מבחינה רגשית ונפשית ולפתח את יכולות האינטואיציה הטבעיות הטמונות בהם - אתם מוזמנים להצטרף אל קורס התקשור הקרוב שיפתח בשבוע הבא ולהפוך את הרגישות שלכם מנקודת חולשה לנקודת עוצמה.


1,861 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page