צ'ארלס וקמילה - אהבה בין נשמות משלימות


לכו תבינו את הנסיך צ’ארלס… התחתנת עם נסיכה. לא סתם נסיכה אלא נסיכה אמיתית, יפה, אינטליגנטית, צנועה, ביישנית, רגישה… כל אחד היה חולם על נסיכה כזאת ואילו אתה צ’ארלס בוגד בה עם אשה מבוגרת יותר, הרבה פחות יפה, הרבה פחות אהודה… מה השתבש אצלך?

אז זהו, שאי אפשר לומר שמשהו השתבש אפשר רק להעריך ואף לקנא בסיפור האהבה האמיץ והעיקש ששרד פה כנגד כל הסיכויים ולימד איתנו שאהבת אמת אי אפשר לנצח גם אם את נסיכה קסומה מהאגדות או אפילו מלכת אנגליה.

סיפורם המפורסם של הנסיך צ’ארלס וקמילה בולס פארקר הוא דוגמה מצויינת לסיפור אהבה בין שתי נשמות משלימות. סיפור האהבה הזה יש בו את כל המאפיינים של אהבה בין נשמות משלימות: ראשית, אהבה ממבט ראשון - קמילה וצ’ארלס הכירו לראשונה בשנת 1970 והתאהבו זה בזו באופן מיידי. הם יצאו יחד כשנה עד שצ’ארלס התגייס לחיל הים ועזב את אנגליה למספר חודשים ארוכים.

אהבה בלתי אפשרית - לבני הזוג היה ברור שסיפור האהבה שלהם לא יקבל את אישורו של ארמון באקינגהם מאחר וקמילה לא עמדה בסטנדרטים הנדרשים לתפקיד רעיית יורש העצר הבריטי. וכך בזמן שהותו של הנסיך בחו"ל דאג אביה של קמילה לחתן אותה במהרה עם קצין בכיר בצבא הבריטי כדי למנוע מצב של מפח נפש פומבי ואילו צ’ארלס שבור הלב התחתן לבסוף עם הנסיכה דיאנה. אך כל התארים והאיסורים לא הצליחו להפריד בין שתי הלהבות האלו וזה היה רק עניין של זמן עד שהרומן ביניהם יוצת בשנית.

לאחר שנים של רומן בסתר וגם לא כל כך בסתר ואף שנים לאחר גירושיו של צ’ארלס מדיאנה, הוא דבק בעקביות בקמילה בצורה גלויה ופתוחה אך מאחר ודבר הבגידה היה ידוע לציבור והמיט קלון על בית המלוכה, המלכה ניסתה לעשות הכול כדי לגרום לצ’ארלס לסיים את הרומן.

אך אהבה של משלימים לא ניתן להפריד בקלות. באומץ רב דבק, יורש העצר הבריטי, שכל חייו חונך לעמוד בציפיות המוכתבות לו ולשרת את העם, בסיפור האהבה הלא לגיטימי שלו.

בסופו של דבר כאשר היה ברור שמה שלא יהיה - צ’ארלס לא יעזוב את קמילה ,הציבה המלכה אליזבת אולטימטום בפניו: או שאתה עוזב אותה או שאתה מתחתן איתה.

המפגש בין משלימים הוא מפגש עוצמתי שמטרתו הנעלה אינה בהכרח להתחתן ולהקים משפחה יחד. המפגש בין משלימים נועד כדי להאיץ גדילה והתפתחות ולאפשר שיעורים נשמתיים של שני הצדדים ואף של אנשים אחרים הקשורים אליהם. במקרה של הנסיך צ’ארלס וקמילה נוצר מצב חסר תקדים בו יורש העצר נחשף בצורה פומבית בסיפור בגידה ואף מתחתן עם אהובתו הגרושה, רק שהפעם לראשונה בהיסטוריית בית המלוכה הבריטי - הזכות לכס המלכות אינה נלקחת ממנו.

יחסי הנישואין האומללים בין דיאנה וצ’ארלס לימדו גם הם את בית המלוכה שאי אפשר בעידן שלנו להתחתן אך ורק על פי ייחוס משפחתי ונישואיי כדאיות. הסיפור בין המשלימים תרם להתפתחות של בית המלוכה בכל מה שקשור להסדרי נישואין. והנה היום הנסיך הארי מאורס לגרושה ועוד ממוצא לא כל כך מיוחס…

שתי הנשמות המשלימות האלו לקחו על עצמן תפקיד גדול בחיים הנוכחיים ובסופו של דבר התאחדו וחיים ביחד באופן רשמי ולגיטימי כבר 12 שנה מתוך 47 שנים של אהבה.

הכוח של נשמות משלימות שמתאחדות יכול להזיז הרים וגבהות. אסור לנו לכבות את הלהבה הזאת ולשמחתנו הגיע הזמן לאיחוד של עוד ועוד נשמות משלימות.

#נשמותמשלימות #TwinFlame

1,765 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול