top of page

גאווה או טעות בייצור?


האם נטייה חד מינית או היא "טעות בייצור"?

מי שקורא אותי באופן קבוע יודע כבר את התשובה: בגישה הרוחנית אין דבר כזה "טעות בייצור". הנשמה, לפני שהיא נכנסת לחיים האלו בוחרת את כל נסיבות חייה, כולל הגוף אליו היא נולדת וכולל הנטייה המינית שלה. נטייה חד מינית היא לחלוטין בחירה נשמתית ואפילו התחושה ש’נולדתי בגוף הלא נכון’ שמביאה טרנסג’נדרים להחליף את מינם היא אינה טעות אלא נושאת בחובה מסר חשוב.

החיים על פני כדור הארץ מאתגרים עבור הנשמה והיא מגיעה לכאן כדי לעשות עבודה של התפתחות ובעיקר כדי לתקן חוויות עבר וטראומות שחוותה בגלגולים קודמים. אך מעבר להתפתחות ברמה האישית כל נשמה לוקחת עליה גם תפקידים בשיעורים גלובליים. האנושות כולה כגוף אחד, עוברת גם היא תהליך של התפתחות וסובלת גם היא מטראומות שצריך לתקן. שיעורים גלובליים הם שיעורים שאנחנו, בני האדם, עוברים כקולקטיב.

הבחירה להשתייך לקבוצה אנושית מסויימת היא בחירה לקחת חלק בשיעור גלובלי שיתרום להתפתחות האנושות כולה. השיעור הגלובלי שמביאה איתה הקהילה הלהט"בית הוא מהחשובים ביותר בעידן הנוכחי ולכן מהותי שנבין אותו.

העידן שאנחנו חיים בו נקרא העידן החדש. זהו עידן הריפוי של כדור הארץ. האנושות במאות האחרונות איבדה כיוון במובנים רבים. בני האנוש שכחו את המהות הרוחנית שלהם ונתנו חשיבות יתר לארציות ולחומריות שבהם. העולם שיצרנו הפך להיות בנוי על ערכים, חוקים והלכות שקשורות בפרשנות מאוד סובייקטיבית של הסמכות האלוהית וכך נוצרו דתות אשר בבסיסן מושתתות על תודעה של פחד וחוסר. הסמכויות האלו, האדירו את הגבר, החלישו את האשה ובכך יצרו מבנה משפחתי פטריאכלי נוקשה שמדכא כל ביטוי אישי נשי או כל ביטוי אישי אשר מתנגד לו.

הכוח הנשי חייב לחזור ולקבל מקום באיזון המחודש של כדור הארץ. לכן, מה שנדרש עכשיו הוא ניפוץ גדול ועוצמתי של כל אותם מבנים שטיפחנו במשך עידנים במטרה להחזיר אותנו אל הלב שלנו, אל הרכות והחמלה ואל אנרגיית המקור. העידן הנוכחי עוסק בשחרור האשה והעצמתה ובשבירת מעמדו של הגבר כפטריאך. אחת הדרכים של הבריאה לנפץ את המבנה המשפחתי הקיים היא להעצים את תופעת האהבה החד המינית על פני כדור הארץ. לשם כך התנדבו נשמות רבות לקחת על עצמן את התפקיד הזה והיוולד עם נטייה חד מינית, לחיות בגאווה ובראש מורם וליצור מבנים משפחתיים חדשים בהם המבנה של גבר חזק ואשה מוחלשת כבר אינו רלבנטי.

המסר של הבריאה עבורנו בעידן החדש בו אנו חיים הוא שאין מקום יותר לאפלייה מגדרית, אין מין שהוא טוב יותר מהאחר. ישנם אנשים שיוולדו גברים ויירצו להיות נשים ולהפך. וזאת אחרי שנים של תרבויות בהן נשים נולדו לעולם כסחורה סוג ב', כאכזבה לשושלת הגברית שלהם. אז לא עוד - היום ישנם אפילו גברים שמחליטים לשנות את מגדרם לנשים. אין האחד יותר טוב מהאחר. אין 'מה נכון חברתית' יש 'מה נכון לי'.

הנשמות שבחרו להיוולד לגוף ולמציאות כזאת הן נשמות אשר לקחו על עצמן להיות שליחי הבריאה ולתרום לשיעור הגלובלי הזה ולריפוי של האנושות.

אם הלב שלנו אומר שאהבה חד מינית, זה המקום הטבעי לנו אין שום סמכות שילטונית שיכולה לעצור או לאסור את זה. אף אחד לא יכול לומר ש"זה לא טבעי" אם זה מרגיש טבעי וזה השיעור הגדול שעל האנושות ללמוד כרגע.

גברים רוצים להיות נשים ונשים רוצות להיות גברים ובדרך הם הופכים לאנשים מעורבים. פשוט אנשים. כולנו בני אדם. זה מעבר לג'נדר ומעבר לסטטוס חברתי כזה או אחר. בני אדם. ילדים של הבריאה. ולבריאה אין פייפוריטים, היא אוהבת את כולנו באופן שווה.

525 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page